Frederic Malle Cologne Bigarade

kolínská voda unisex 100 ml

Frederic Malle Cologne Bigarade kolínská voda unisex 100 ml
Frederic Malle Cologne Bigarade kolínská voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: FMA0144 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Frederic Malle Cologne Bigarade
100 ml

Popis parfému Frederic Malle Cologne Bigarade

Kolínská voda unisex Frederic Malle Cologne Bigarade je inspirována lehkostí, průzračností a svěžestí. Je velmi inspirativní a neustále inovativní. Dokonalá vůně se hodí pro muže i ženy. Dodá vám sebevědomí, eleganci i jemnost.

Klasické aroma čisté vůně hořkého pomeranče, kardamomu a cedrového dřeva, je směs, kterou obdivují i různí odborníci. Dokonalou vůni doplňuje ještě bílý cedr, tráva a seno. Jemnost této úchvatné esenci dodává růže.

Každý chce být krásný a chce vonět tak, aby ho obdivovalo i jeho okolí. Kolínská voda Frederic Malle Cologne Bigarade tento předpoklad určitě splňuje. Ať už ji nosí muž nebo žena, vždy zaujme a vydrží dlouhé hodiny.

Složení

Hlava
hořký pomeranč
Srdce
růže
Základ
cedr, káva, seno
Druh vůně
aromatická, citrusová

O značce Frederic Malle

Značka Frederic Malle představila svoji edici parfémů poprvé v roce 2000 a ihned upoutala především tím, že nestrhává pozornost na značku, ale soustředí se přímo na parfém samotný. Vyznává zejména základy vůně a zpochybňuje nestálé módní trendy.
Frederic Malle vyrůstal v rodině, která se věnovala parfumerii dlouhá léta, jeho dědeček byl zakladatel značky Christian Dior. Citlivý nos Frederica vytváří jedinečné vůně, které mají základ ve dvou až třech vstupních surovinách a rozvíjí se podle pocitů, tužeb nebo emocí. Odstraňuje ze svých vůní vše, co je nadbytečné nebo pouze ozdobné a trvá na tom, že každá vůně musí být navržena tak, aby se dokonale dokázala propojit s pokožkou jejího nositele.
Kolekce vůní Frederic Malle se neustále pomalu rozšiřuje, ale z úcty ke svým zákazníkům i k parfumářskému řemeslu, zůstává věrná svým zásadám a nevytváří laciné nebo rychle pomíjivé vůně. Pokud chcete vyzkoušet výjimečnou vůni, která s vůní vaší pokožky vytvoří dokonale originální kompozici, pořiďte si jeden z parfémů od značky Frederic Malle!

Recenze Frederic Malle Cologne Bigarade

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!