Frank Apple Born To Be Hard

toaletní voda pro muže 100 ml

Frank Apple Born To Be Hard toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: FAP0325 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Hlídání dostupnosti zboží

Frank Apple Born To Be Hard
100 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Frank Apple Born To Be Hard

Toaletní voda Frank Apple Born To Be Hard je pro muže milující dřevité a ovocné tóny. Kompozice založená na nápaditosti a dynamice. Povzbuzující a smyslná esence, jež si během velice krátkého času vydobude vaši pozornost. Svěží vůně určená pro moderního a stylového muže.

Frank Apple Born To Be Hard je toaletní voda, které nechybí přirozený sexappeal. Ten naznačuje zajímavé složení v podobě kávy, jalovce nebo zeleného jablka. Ingredience mnoha tváří, jež se stanou vaším omamným lékem a zajistí vám ve společnosti absolutní neodolatelnost.

Originální je samozřejmě i flakónek toaletní vody pro muže Frank Apple Born To Be Hard, který nese logo tygra. Prezentace výjimečnosti, síly a divokosti. Staňte se odhodlaným, spokojeným a šťastným mužem, kterému v životě nic nechybí, ani pozornost mnoha žen.

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce Frank Apple

Frank Apple je uznávaný americký tatér, který se rozhodnul spojit svoji zálibu v tetování s výrobou excelentních parfémů.
Díky tomuto netradičnímu nápadu vznikly velmi originální a moderní vůně, jejichž poutavé barevné flakony jsou zdobené tetováním. Jedná se o velmi nápaditý a hravý styl, který je jako stvořený zejména pro mladou generaci.
Parfémy Frank Apple dokážou zaujmout svojí nevšedností, detailním propracováním i jedinečnými uměleckými díly na flakonech, které svým tvarem připomínají plechovku. Podtrhněte svoji originalitu a vyzkoušejte některou z exkluzivních vůní Frank Apple!

Recenze Frank Apple Born To Be Hard

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!