Přejít na hlavní obsah

Foreo Luna™ Play Smart 2

ANALÝZA PLETI JAKO OD PROFESIONÁLA
Seznamte se se svým osobním beauty koučem, který přesně ví, co vaše pleť potřebuje. Jak je to možné? Pozlacené senzory s 24karátovým zlatem na zadní straně zařízení LUNA™ Play Smart 2 měří a analyzují úroveň vlhkosti v pleti – a to 1000× za sekundu v každé části obličeje
 

ČISTICÍ RUTINA NA MÍRU
Díky analýze pleti vytvoří LUNA™ Play Smart 2 čisticí rutinu přímo na míru vaší pleti, která pomůže vyrovnat úroveň její vlhkosti. Díky tomu pomáhá zařízení FOREO zlepšovat zdraví pleti již od prvního použití. Aplikace FOREO For You pak synchronizuje rutinu s vaším chytrým zařízením. Celý proces je pro vaše pohodlí plně digitální.

 

 
 
CHYTRÝ ŠVÉDSKÝ DESIGN
LUNA™ Play Smart 2 je důkazem, že design a funkčnost jdou ruku v ruce. Přístroj je vyroben z ultra hygienického neporézního silikonu, který neobsahuje BPA ani ftaláty a je 35× hygieničtější než nylonové štětiny. Přístroj nabízí až 1000 použití a díky své kompaktní velikosti a nízké váze se skvěle hodí i na cesty. Díky 100% vodotěsnosti můžete používat i ve sprše.
 

 

 

T-SONIC™ PULZACE
Výkonný motor zařízení FOREO generuje jemné pulzace, jež procházejí vnějšími vrstvami kůže. Za pomocí až 8 000 pulzací za minutu přístroj efektivně čistí pleť a zbavuje ji 99,5 % všech nečistot, mastnoty, potu a zbytků make-upu. Zároveň podporuje absorpci pleťové péče, zvyšuje její účinnost a provádí relaxační masáž obličeje. Pulzace také zlepšují průtok krve, redukují otoky a tmavé kruhy pod očima.

Jak přístroj používat

REŽIM ČIŠTĚNÍ PLETI

  • Stáhněte si aplikaci FOREO For You. Stisknutím univerzálního tlačítka zařízení LUNA™ Play Smart 2 zapněte, připojte jej pomocí Bluetooth k aplikaci a zaregistrujte pro první použití.
  • Odličte pleť, navlhčete ji a aplikujte čisticí přípravek. Poté navlhčete zařízení FOREO a jemnými krouživými pohyby přejíždějte přístrojem po tváři. Až se LUNA™ Play Smart 2 pozastaví, přejděte do další části obličeje.
  • Opláchněte obličej a osušte jej. Počkejte 2 minuty a proveďte analýzu pleti. Poté naneste na tvář pleťovou péči dle potřeby.

 

ANALÝZA PLETI

  • Otevřete aplikaci FOREO For You na svém mobilním telefonu a zapněte Bluetooth. Zapněte LUNA ™ Play Smart 2 podržením univerzálního tlačítka, dokud nezačne blikat kontrolka. Nyní je přístroj připraven zahájit inteligentní analýzu pleti.
  • Senzory na zadní straně zařízení přidržte na tvářích, čele, straně nosu a bradě. Aplikace vás vždy upozorní, kdy přejít do další části. Pro dosažení nejlepších výsledků provádějte analýzu 1× týdně ve stejnou denní dobu, případně vždy, když budete cestovat do nového prostředí.