Přejít na hlavní obsah

Foreo UFO™ 2 Black

 
 
 PERFEKTNÍ OŠETŘENÍ OBLIČEJE ZA 2 MINUTY
 
 S touto chytrou, tepelně aktivovanou LED maskou dosáhnete vynikajících výsledků za opravdu krátkou dobu.
  • Termoterapie – zjemňuje pleť, takže se účinné látky z masky dostanou i do jejích nejhlubších vrstev. 
  • Kryoterapie – zmenšuje póry a zpevňuje pleť.
  • Širokospektrální LED světlo – přispívá k viditelnému oživení pleti a dodává mladistvý vzhled.  
  • T-Sonic™ pulzace – poskytuje zklidňující masáž obličeje, která pleť rozzáří.

 

 
TERMOTERAPIE
 Termoterapie je ikonickou technologií přístrojů UFO™, která vám pomocí mírného tepla zajistí tu nejluxusnější péči chytré masky, jakou si umíte přestavit. Termoterapie zahřeje vaši pleť na ideální teplotu, a díky tomu bude jemnější a připravená naplno využít všech příznivých účinků chytré masky UFO™ Power Activated Mask. Když k jakémukoli typu péče o pleť přidáte teplo, díky uvolnění kožního mazu na jejím povrchu se ještě víc rozzáří.  
 
Termoterapie tvoří nedílnou součást mnoha našich pleťových masek. Vaši pleť dokonale rozmazlí, abyste si připadali jako v lázních přichystaných jenom pro vás. Okamžitě pleť zahřeje, zjemní a připraví na aplikaci masky, takže se účinné látky masky dostanou hlouběji do kůže. Teplo bude vaší pleti dodávat 5× rychleji než u předchozího modelu UFO™. 
KRYOTERAPIE
Kryoterapie je regenerační metoda, která využívá extrémně nízkých teplot a slouží například k léčbě kožních onemocnění. Často se jí připisují téměř okamžité omlazující účinky – představuje totiž bezpečný a bezbolestný způsob, jak docílit toho, aby vaše pleť vypadala pozvednutá a pevnější. Kryoterapie, kterou nabízí pouze UFO™ 2, vám umožní pohodlně ošetřit a oživit pleť kdykoli v průběhu dne.   
 
T-SONIC PULZACE™
 T-Sonic pulzace jemně masírují obličej. Když působí na oblasti, kde se často tvoří vrásky, pomáhají uvolnit napětí obličejových svalů a vyhladit jemné linky i vrásky. Kromě toho zmírňují otoky a tmavé kruhy pod očima a zlepšují absorpci krémů, sér a masek s různými výtažky, což zvyšuje účinnost těchto přípravků. 10 000 pulzací za minutu zajistí vašemu obličeji zklidňující masáž. 
 
 
 
 
 ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ LED SVĚTLO
 UFO™ 2 a UFO™ mini 2 s osmi různými LED světly nabízejí širší spektrum LED osvětlení než kterýkoli z našich konkurentů. Naše masky vám díky tomu zaručí maximální účinky! Každé z těchto LED světel má své jedinečné kvality, stejně jako každá z chytrých masek UFO™ Power Activated Mask. Jsou přiřazeny k sobě tak, aby byly zajištěny ty nejlepší výsledky. Prostě si vyberte jednu z exkluzivně vytvořených masek UFO™ 2 podle svých preferencí. Hned tak můžete využít některé z nabízených ošetření pomocí chytrých masek s LED světlem a začít s omlazováním pleti. 

Návod k použití

 

  • Stáhněte si aplikaci FOREO For You. Připojte se k aplikaci přes Bluetooth a stisknutím univerzálního vypínače zařízení UFO™ 2 odemkněte a zaregistrujte jej pro první použití.
  • V aplikaci vyberte masku nebo nastavte své preference a postupujte podle uvedených pokynů.
  • Upevněte chytrou masku UFO™ Power Activated Mask k zařízení pomocí upevňovacího kroužku, který je součástí balení, nebo zařízením prostě přejeďte přes plátýnkovou masku.