Přejít na hlavní obsah

Zažijte bezchybnou pleť na zcela nové úrovni!

LUNA™ 4: PROFESIONÁLNÍ VYČIŠTĚNÍ, ZDRAVÉ PROJASNĚNÍ, BEZCHYBNÁ PŘÍPRAVA

Užijte si nenáročnou pečující rutinu a vypořádejte se s příznaky stárnutí pro čistou, viditelně jasnější a zdravěji vypadající pleť. LUNA™ 4, dokonale přizpůsobena potřebám vaší pleti, nabízí výběr mezi režimy jemného, ​​pravidelného nebo hloubkového čištění a zpevňujícími masážními procedurami, je nezbytnou součástí domácí péče o pleť s profesionálními výsledky.

VLASTNOSTI:

✔ Personalizované čištění 

✔ Zpevňující masáže vedené aplikací 

✔ Relaxační pulzace T-Sonic™

✔ Až 600 použití na jedno nabití přes USB  

✔ Ultra hygienický silikon 

✔ Vyberte si mezi modely Sensitive, Balanced nebo Combination podle typu pleti

JAK ČISTIT PLEŤ S LUNA™ 4

1.ODEMKNUTÍ ZAŘÍZENÍ
Začněte odemknutím zařízení a registrací záruky prostřednictvím aplikace FOREO For You.
2.APLIKACE ČISTICÍ PŘÍPRAVEK
Navlhčete si obličej a aplikujte běžný čistící přípravek na obličej. Pro optimální výsledky doporučujeme FOREO Micro-Foam Cleanser. Poté namočte LUNA™ 4.
3.PŘEDVOLBY
Stisknutím univerzálního tlačítka zapněte zařízení. Pomocí tlačítek na zařízení si můžete vybrat mezi režimy jemného, pravidelného nebo hloubkového čištění pro různé oblasti obličeje a krku.
4.ČIŠTĚNÍ
Krouživými pohyby klouzejte silikonovými dotykovými body na přední straně LUNA™ 4 po obličeji/krku, dokud se pleť nevyčistí. Po dokončení stiskněte univerzální tlačítko pro vypnutí zařízení (nebo se automaticky vypne po 1 minutě). Poté opláchněte obličej/krk a zařízení.

JAK ZPEVNIT PLEŤ POMOCÍ LUNA™ 4

1.APLIKACE PEČUJÍCÍHO PRODUKT

Naneste tenkou vrstvu FOREO SERUM SÉRUM SERUM nebo vámi požadovaného pečujícího produktu na čistou a suchou pokožku.
2.AKTIVACE MASÁŽE
Jedním stisknutím univerzálního tlačítka zapněte zařízení. Poté dvojitým stisknutím univerzálního tlačítka aktivujte zpevňující masáž. Získejte přístup k procedurám zpevňující masáže s průvodcem nebo si masáž přizpůsobte pomocí aplikace FOREO.
3.ZPEVNĚNÍ PLETI
Jemně klouzejte zadní stranou zařízení směrem od středu k vnější straně obličeje ve směru nahoru. Podle potřeby klouzejte po lícních kostech a čele a po čelisti a krku.
4.ZAKONČENÍ
Zařízení se automaticky vypne po 1 minutě nebo po dokončení řízeného ošetření. Opláchněte zařízení mýdlem a vodou. Pokračujte hydratačním krémem nebo zbytkem rutiny péče o pleť, jak jste zvyklí.

LUNA™ 4 mini: ČISTÁ, ZÁŘIVÁ, ZDRAVÁ PLEŤ. KAŽDÝ DEN

Představujeme základní každodenní péči o pleť. Toto chytré zařízení je sice mini svou velikostí, ale obrovskou nezbytností pro každého nadšence do péče o pleť. Nabízí čištění obličeje bez námahy a zdravou, zářivou pleť za pouhou 1 minutu! Obsahuje 2zónovou hlavici kartáčku a rychlý 30sekundový režim Glow Boost pro maximální pohodlí.

VLASTNOSTI:

✔ T-Sonic™ pulzace čistí a masírují

✔ o 17 % měkčí než LUNA™ mini 3 

✔ Ultra hygienický silikon

✔ Až 500 použití na jedno nabití přes USB  

✔ Režim Glow Boost   

✔ Udržitelný design bez potřeby náhradních dílů – navždy

JAK POUŽÍVAT

1.ODEMKNUTÍ ZAŘÍZENÍ
Začněte odemknutím zařízení a registrací záruky prostřednictvím aplikace FOREO For You.
2.APLIKACE ČISTÍCÍHO PŘÍPRAVKU
Navlhčete si obličej a aplikujte běžný čistící přípravek na obličej. Pro optimální výsledky doporučujeme FOREO Micro-Foam Cleanser. Poté navlhčete LUNA™ 4 mini.
3.ČIŠTĚNÍ
Stisknutím univerzálního tlačítka zapněte zařízení. V případě potřeby můžete aktivovat 30sekundový režim Glow Boost dvojitým stisknutím univerzálního tlačítka. Poté krouživými pohyby klouzejte přístrojem po obličeji/krku, dokud se pleť nevyčistí.
4.OPLÁCHNUTÍ
Po dokončení stiskněte univerzální tlačítko pro vypnutí zařízení (nebo se automaticky vypne po 1 minutě). Poté opláchněte obličej/krk a zařízení.

LUNA™ 4 go: NEZBYTNOST PRO SVĚŽÍ A ZÁŘIVOU PLEŤ NA CESTÁCH

Čištění pleti za minutu a bez námahy? Vyřešeno. Cílená zpevňující masáž obličeje? Jasně. Lehký, kompaktní přístroj, vhodný pro cestování? Bez problému. Svěží, zdravě vypadající a zářivá pleť? Ano! 

LUNA™ 4 go je ideální pro chvíle, kdy si opravdu potřebujete vyčistit pleť, i když jste venku – po zpocení v posilovně, spánku v letadle nebo relaxu na pláži.

VLASTNOSTI:

✔ T-Sonic™ pulzace čistí a masírují

✔ 8 nastavitelných intenzit

✔ Ultra hygienický silikon

✔ o 38 % měkčí než LUNA™ go  

✔ Vhodná na cesty, s cestovním zámkem  

✔ Až 300 použití na jedno nabití přes USB

JAK POUŽÍVAT

1.APLIKACE ČISTÍCÍHO PŘÍPRAVKU
Navlhčete si obličej a aplikujte svůj běžný čistící přípravek na obličej. Pro optimální výsledky doporučujeme FOREO Micro-Foam Cleanser. Poté navlhčete LUNA™ 4.
2.ČIŠTĚNÍ
Stisknutím univerzálního tlačítka zapněte zařízení. Intenzitu pulzací T-Sonic™ můžete upravit pomocí tlačítek + a -. Poté krouživými pohyby klouzejte přístrojem po obličeji/krku, dokud se pleť nevyčistí.
3.OPLÁCHNUTÍ
Po dokončení stiskněte univerzální tlačítko pro vypnutí zařízení (nebo se automaticky vypne po 1 minutě). Poté opláchněte obličej/krk a zařízení.
4.MASÁŽ (volitelná)
Naneste tenkou vrstvu FOREO SERUM SÉRUM SERUM nebo vámi požadovaného pečujícího produktu na čistou a suchou pokožku. Jedním stisknutím univerzálního tlačítka zařízení zapnete. Jemně klouzejte po zadní straně zařízení směrem od středu k vnější straně obličeje ve směru nahoru. Podle potřeby klouzejte po lícních kostech a čele a po čelisti a krku.