Přejít na hlavní obsah

Foreo Luna™ 3 Plus

 

ČIŠTĚNÍ PLETI A ZPEVŇUJÍCÍ MASÁŽ OBLIČEJE
Díky T-Sonic pulzaci, revoluční Thermo-Tech technologii a cílenímu mikroproudu hloubkově čistí pleť, bojuje proti známkám stárnutí a zároveň pleť zpevňuje. Vaše tvář tak získá mladistvý, rozzářený vzhled.

PROPOJENÍ S APLIKACÍ
Automaticky se synchronizuje s aplikací FOREO, díky níž si snadno vyberete z řady programů přesně podle potřeb své pleti. Stačí si zvolit preferovanou intenzitu čištění, teplotu a úroveň mikroproudu.

 

TONIZACE PLETI POMOCÍ MIKROPROUDU


Ošetření mikroproudem, kterému se přezdívá „přirozený facelift“, je bezpečný a bezbolestný způsob, jak zpevnit pleť a definovat rysy tváře. Přístroj LUNA™ 3 Plus je vybaven 2 malými mikroproudovými body, které cílí na konkrétní místa pleti. Díky působení mikroproudu se kožní buňky rozpadnou a poté znovu zesílí, stejně jako vaše svaly po zvedání činek v posilovně.

 

CHYTRÝ ŠVÉDSKÝ DESIGN
Nejen, že skvěle vypadá, ale především maximálně usnadňuje použití přístroje. Je vyroben z extra měkkého hypoalergenního silikonu, snadno se čistí a díky 100% voděodolnosti jej můžete používat i ve sprše či ve vaně. Na 1 nabití vydrží až 125 použití.

REVOLUČNÍ THERMO-TECH TECHNOLOGIE
8 tepelných dotykových bodů, které se zahřejí na optimální teplotu, díky níž uvolňují kožní maz pod povrchem pleti, hloubkově odstraňují nečistoty z pórů a podporují vstřebávání i účinky pleťové péče.

 

Jak přístroj používat

REŽIM ČIŠTĚNÍ PLETI

  • Stáhněte si aplikaci FOREO For You. Připojte se k aplikaci přes Bluetooth a stisknutím univerzálního tlačítka odemkněte a zaregistrujte své zařízení LUNA™ 3 Plus pro první použití.
  • Odličte veškerý make-up, navlhčete pleť a aplikujte čisticí přípravek FOREO. Opětovným stisknutím univerzálního tlačítka aktivujete režim čištění.
  • Pleť na tvářích a čele čistěte krouživými pohyby, po nose přejíždějte nahoru a dolů. Pro vypnutí přístroje podržte tlačítko po dobu 3 vteřin.
  • Opláchněte a lehce osušte obličej, případně pokračujte aplikací další péče.

REŽIM MIKROPROUDU

  • Před aktivací ošetření mikroproudem se ujistěte, že je LUNA 3 Plus ZCELA SUCHÁ. Vždy začínejte s čistou a suchou pletí. 
  • Režim mikroproudu musí být použit v kombinaci s přípravkem FOREO SERUM SERUM SERUM.   
  • Naneste velké množství vodivého séra FOREO vždy pouze na jednu ošetřovanou oblast. Použití přístroje byste neměli vůbec cítit.
  • Postupujte podle pokynů v aplikaci FOREO For You a aktivujte vybrané ošetření mikroproudem.
  • Po dokončení programu se zařízení automaticky vypne. Poté použijte hydratační krém podle vlastního výběru.