FlosLek LaboratoriumArnica zklidňující gel na obličej a tělo

FlosLek Laboratorium Arnica zklidňující gel na obličej a tělo
FlosLek Laboratorium Arnica zklidňující gel na obličej a tělo
Doprava zdarma
72
50 ml
Skladem | Kód: FLL0657
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Tělový gel FlosLek Laboratorium Arnica pečuje o pokožku celého těla, vypíná ji a zároveň zajišťuje komfortní pocit.

Vlastnosti:

  • zabraňuje vysušování pokožky
  • rychle se vstřebává a okamžitě zasychá

Jak používat:
Aplikuje na problematická místa a jemnou masáží vetřete do pokožky. Čím delší čas budete věnovat masáži postižených míst, tím zřetelnější budou výsledky.

Kompletní složení:

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, ARNICA CHAMISSONIS FLOWER EXTRACT, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, TRIETHANOLAMINE, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN. Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá
Účinek
zklidnění, proti začervenání

Polská kosmetická laboratoř FlosLek byla založena v roce 1994. Zpočátku velmi malá firma měla pouze dva zaměstnance, rychle si ale získala uznání mezi širokou vrstvou zákazníků a otevřela si tak cestu k úspěchu po celém světě.
Dnes značka FlosLek vyrábí více než 280 různých kosmetických přípravků ve vysoké kvalitě, které pomáhají lidem s jemnou a citlivou pokožkou dosáhnout jejího zdravého, krásného a mladistvého vzhledu.
Kosmetika FlosLek je založena na mnohaletých zkušenostech, bezpečných receptech a moderních technologiích, které využívají přírodní ingredience a jsou bezpečné nejen pro zákazníky, ale také pro přírodu. Značka nabízí celou řadu přípravků, které jsou šetrné k pokožce dospělých i dětí. Používejte kosmetiku od značky, která se věnuje dlouhodobým výzkumům v oblasti dermokosmetiky a vyrábí přípravky na profesionální úrovni!