FireFlyAngry Birds zubní kartáček pro děti s blikajícím časovačem a přísavkou soft

   • FireFly Angry Birds zubní kartáček pro děti s blikajícím časovačem a přísavkou soft
     více

    Varianty FireFly Angry Birds

    • FireFly Angry Birds zubní kartáček pro děti s blikajícím časovačem a přísavkou soft Orange (Ages 3 - 6)zubní kartáček pro děti s blikajícím časovačem a přísavkou soft 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     Orange (Ages 3 - 6)
     Kód: FIF0007

    Nahoru

    O značce FireFly

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    FireFly je značka dětských zubních kartáčků, jejímž tvůrcem je společnost Dr. Fresh z USA. Tento hlavní produkt firmy pomáhá dětem celého světa hravou formou pěstovat správné návyky ústní hygieny. Vývoji a výrobě vždy předcházejí dialogy s dětmi a rodinami, jejichž požadavkům a potřebám se společnost snaží vyhovět.Společnost pořádá v základních školách USA přednášky a nejrůznější soutěže, ze získaných poznatků pak čerpá podklady pro další inovace. Děti se tak právem staly stálou inspirací, vždyť jejich otevřenost a fantazie jsou nevyčerpatelné.FireFly nenabízí pouze produkty určené pro ústní hygienu, ale snaží se o vzdělávání široké veřejnosti a poskytuje cenově dostupné nástroje pro každodenní použití. Velká pozornost je věnována rovněž obalům s vyobrazením populárních kreslených postaviček, jako jsou Hello Kitty, Angry Birds a jiné.

    Nahoru

    Hodnocení FireFly Angry Birds

    • 23. června 2016
     Jarka

     Kdo chce dítěti déle čistit zoubky, tak s tímto kartáčkem by mohl uspět :-). Jako dárek jsem ho koupila 18ti měsíční holčičce a je to jediný kartáček z mnoha, kterým si nechá čistit pusinku potřebnou dobu. Důvtipné je řešení světélek coby semaforu, přeblikávání je zábavné a dítě udrží chvíli na jednom místě ;-))). Spouštěcí tlačítko se zdálo že je tuhé ale i na to si Amélka přišla sama. S klidným svědomím doporučuji :-).

    Co si o FireFly Angry Birds myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší