Filorga Radiant Eye Contour

kosmetická sada III.

Filorga Radiant Eye Contour kosmetická sada III.
Filorga Radiant Eye Contour kosmetická sada III.
kosmetická sada III.

Kód: FIL1646 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: třífázový odličovač očí s pečujícím sérem Medi-Cosmetique Optim-Eyes 20 ml + oční péče proti vráskám, otokům a tmavým kruhům Medi-Cosmetique Optim-Eyes 15 ml

Filorga Radiant Eye Contour
kosmetická sada III.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky

O značce Filorga

Francouzská značka Filorga je expertem anti-age kosmetiky. Její historie sahá do 70. let minulého století, kdy Dr. Tordjman zahájil výzkum problematiky stárnutí pleti. Značka si nechala patentovat technologii NCTF® – jedinečné řešení, které tento proces zpomaluje a koriguje již vzniklé nedokonalosti. Nejprve Laboratoires Filorga začaly vyvíjet profesionální přípravky. Peelingy z kyselin ovoce, mezoterapie nebo injekce kyseliny hyaluronové zaznamenaly obrovský úspěch u odborníků estetické medicíny a dermatologie.

Filorga se nechala inspirovat úspěchem své profesionální péče a v roce 2007 uvedla první produktovou řadu i pro domácí použití. Kolekce Medi-Cosmetique® poskytuje neinvazivní, ale stejně efektivní řešení. Účinnost krému Filorga Time Filler nebo masky Filorga Meso Mask tak můžete vyzkoušet i sami doma, bez návštěvy kliniky. Filorga kosmetika zbavuje pleť vrásek, navrací jí jas, hustotu a pevnost a vám splní přání krásně vypadající pleti bez projevů stárnutí a nedokonalostí.