Ferrari Scuderia Ferrari Blackbalzám po holení pro muže

2×
Ferrari Scuderia Ferrari Black balzám po holení pro muže
Ferrari Scuderia Ferrari Black balzám po holení pro muže
75 ml
312

Kód: FER0290 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 8. 6. 2020
Osobní odběr
již dnes

Popis parfému Ferrari Scuderia Ferrari Black
Složení

Balzám po holení pro muže Ferrari Scuderia Black je skvělý doplněk toaletní vody stejné řady. Je osvěžující a jemný. Jemně pečuje o podrážděnou pleť po holení. Zklidňuje ji a redukuje začervenání. Je plný mužně smyslné, elegantní a dřevité vůně s ovocnými a květinovými doteky.

Složení

Konzistence
balzám

O značce Ferrari

Společnost Scuderia Ferrari vznikla v roce 1929 výhradně za účelem sponzorování amatérských automobilových jezdců. Její zakladatel Enzo Ferrari tedy původně vůbec neměl v úmyslu cokoliv prodávat. Podporovat tým Scuderia však bylo tak finančně náročné, že se rozhodl špičkové závodní i osobní vozy přímo stavět.

V současnosti Ferrari nabízí již pestrou škálu výrobků – elektroniku, oblečení, módní a jiné doplňky a v neposlední řadě i luxusní kosmetiku. Převážná většina je určena pro muže. První parfém Ferrari Black byl představen v roce 1999 a sklidil velký úspěch. Ferrari se totiž může pochlubit tím, že s ním spolupracují slavní parfuméři Alberto Morillas, Alexandra Carlin, Karine Dubreuil a Bernard Ellena.  

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designové flakony, které pochopitelně zdobí dnes už kultovní znak vzpínajícího se koně. Ten má poměrně zajímavou minulost – na trupu svého letadla ho měl totiž namalovaný sám hrabě Francesco Baracca, legendární italské stíhací eso 1. světové války. Enzo Ferrari se ve dvacátých letech minulého století setkal s jeho rodiči, kteří mu dovolili ho používat.

Recenze Ferrari Scuderia Ferrari Black