Ferrari Ferrari Uomo toaletní voda pro muže

2×
Ferrari Ferrari Uomo toaletní voda pro muže
Ferrari Ferrari Uomo toaletní voda pro muže
100 ml

Kód: FER0093 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Ferrari Ferrari Uomo
Složení

Parfém Ferrari Ferrari Uomo představuje elegantní a dokonale harmonickou esenci pro muže, kteří si potrpí na nezkrotnost, vášeň a smyslnost. Vůně je odrazen moderního muže 21. století v kombinaci se světoznámou značkou Ferrari určující styl, exkluzivitu a kvalitu. Již do samého začátku vás parfém obklopí intenzitou, bohatstvím a rozmanitostí, kterou poskytuje. Ferrari Uomo se pozvolna otevírá citrusovými tóny s jalovcem a bergamotem podtrhávající neobvyklý charakter vůně. V srdci této působivé esence objevíte dominantní a mužný akord kůže provoněný cedrem a muškátem. V závěru nastoupí jemná pačule s arómatem vzácné fazole Tonky.

Fascinující, pravdivá, sofistikovaná – taková je pánská vůně Ferrari Ferrari Uomo! Podmaní si vaše smysly kořenitým a dřevitým akcentem pro opravdové elegány. Téměř každý muž touží po šokující, oslnivé a dravé značce Ferrari známe po celém světě. Výsledným produktem jsou dokonalé a jedinečné luxusní kousky pro nekompromisní muže.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jalovec, bergamot, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cedr, kůže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, tonka fazole
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Ferrari

Společnost Scuderia Ferrari vznikla v roce 1929 výhradně za účelem sponzorování amatérských automobilových jezdců. Její zakladatel Enzo Ferrari tedy původně vůbec neměl v úmyslu cokoliv prodávat. Podporovat tým Scuderia však bylo tak finančně náročné, že se rozhodl špičkové závodní i osobní vozy přímo stavět.

V současnosti Ferrari nabízí již pestrou škálu výrobků – elektroniku, oblečení, módní a jiné doplňky a v neposlední řadě i luxusní kosmetiku. Převážná většina je určena pro muže. První parfém Ferrari Black byl představen v roce 1999 a sklidil velký úspěch. Ferrari se totiž může pochlubit tím, že s ním spolupracují slavní parfuméři Alberto Morillas, Alexandra Carlin, Karine Dubreuil a Bernard Ellena.  

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designové flakony, které pochopitelně zdobí dnes už kultovní znak vzpínajícího se koně. Ten má poměrně zajímavou minulost – na trupu svého letadla ho měl totiž namalovaný sám hrabě Francesco Baracca, legendární italské stíhací eso 1. světové války. Enzo Ferrari se ve dvacátých letech minulého století setkal s jeho rodiči, kteří mu dovolili ho používat.

Recenze Ferrari Ferrari Uomo2