Ferrari Ferrari Red Power Ice 3

toaletní voda tester pro muže 125 ml

Ferrari Ferrari Red Power Ice 3 toaletní voda tester pro muže 125 ml
Ferrari Ferrari Red Power Ice 3 toaletní voda tester pro muže 125 ml
toaletní voda tester pro muže 125 ml

Kód: FER0405 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Ferrari Ferrari Red Power Ice 3
toaletní voda tester pro muže 125 ml

Popis parfému Ferrari Ferrari Red Power Ice 3

Toaletní voda Ferrari Ferrari Red Power Ice 3 je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru.

  • aromatická vůně
  • pro moderního gentlemana
  • na denní nošení, především do teplého počasí

Složení

Druh vůně
aromatická

O značce Ferrari

Společnost Scuderia Ferrari vznikla v roce 1929 výhradně za účelem sponzorování amatérských automobilových jezdců. Její zakladatel Enzo Ferrari tedy původně vůbec neměl v úmyslu cokoliv prodávat. Podporovat tým Scuderia však bylo tak finančně náročné, že se rozhodl špičkové závodní i osobní vozy přímo stavět.

V současnosti Ferrari nabízí již pestrou škálu výrobků – elektroniku, oblečení, módní a jiné doplňky a v neposlední řadě i luxusní kosmetiku. Převážná většina je určena pro muže. První parfém Ferrari Black byl představen v roce 1999 a sklidil velký úspěch. Ferrari se totiž může pochlubit tím, že s ním spolupracují slavní parfuméři Alberto Morillas, Alexandra Carlin, Karine Dubreuil a Bernard Ellena.  

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designové flakony, které pochopitelně zdobí dnes už kultovní znak vzpínajícího se koně. Ten má poměrně zajímavou minulost – na trupu svého letadla ho měl totiž namalovaný sám hrabě Francesco Baracca, legendární italské stíhací eso 1. světové války. Enzo Ferrari se ve dvacátých letech minulého století setkal s jeho rodiči, kteří mu dovolili ho používat.

Recenze Ferrari Ferrari Red Power Ice 3

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!