Ferrari Ferrari Light Essence

toaletní voda pro muže 125 ml

Ferrari Ferrari Light Essence toaletní voda pro muže 125 ml
Ferrari Ferrari Light Essence toaletní voda pro muže 125 ml
Ferrari Ferrari Light Essence toaletní voda pro muže 125 ml
125 ml
516

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: FER0055 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 2. 2019
Ferrari Ferrari Light Essence
125 ml | 516

Popis parfému Ferrari Ferrari Light Essence

Pánský parfém Ferrari Light Essence je určený všem moderním a aktivním mužům, kteří vyznávají vzrušení z rychlosti a milují adrenalin. Tento parfém Light Essence představuje maximální propojení výkonu, stylu, elegance a citu pro detail.

Hlava vůně Ferrari Light Essence je tvořená svěžím aromatickým citrónem a čerstvě utrženým jablkem. Opojné srdce parfému Light Essence v sobě ukrývá podmanivou rozkvetlou frézii. Závěrečný odstín celé kompozice podtrhují dřevité tajuplné akordy a magický květ pomerančovníku. Luxusní pánský parfém Ferrari se skvěle hodí pro denní i večerní nošení do společnosti.

Pánský parfém Ferrari Light Essence vás naplní energií a sebejistotou a vytvoří tak kolem vás velmi přitažlivou auru.

Složení

Hlava
citron, jablko
Srdce
frézie
Základ
dřevo, květ pomerančovníku
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Ferrari

Společnost Scuderia Ferrari vznikla v roce 1929 výhradně za účelem sponzorování amatérských automobilových jezdců. Její zakladatel Enzo Ferrari tedy původně vůbec neměl v úmyslu cokoliv prodávat. Podporovat tým Scuderia však bylo tak finančně náročné, že se rozhodl špičkové závodní i osobní vozy přímo stavět.

V současnosti Ferrari nabízí již pestrou škálu výrobků – elektroniku, oblečení, módní a jiné doplňky a v neposlední řadě i luxusní kosmetiku. Převážná většina je určena pro muže. První parfém Ferrari Black byl představen v roce 1999 a sklidil velký úspěch. Ferrari se totiž může pochlubit tím, že s ním spolupracují slavní parfuméři Alberto Morillas, Alexandra Carlin, Karine Dubreuil a Bernard Ellena.  

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designové flakony, které pochopitelně zdobí dnes už kultovní znak vzpínajícího se koně. Ten má poměrně zajímavou minulost – na trupu svého letadla ho měl totiž namalovaný sám hrabě Francesco Baracca, legendární italské stíhací eso 1. světové války. Enzo Ferrari se ve dvacátých letech minulého století setkal s jeho rodiči, kteří mu dovolili ho používat.

Recenze Ferrari Ferrari Light Essence

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!