Ferrari Ferrari Light Essencetoaletní voda pro muže

Ferrari Ferrari Light Essence toaletní voda pro muže
Ferrari Ferrari Light Essence toaletní voda pro muže
125 ml

Kód: FER0055 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Dárek pro vás
Při nákupu nad 1200 Kč si můžete v košíku vybrat až z 12 skvělých produktů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Ferrari Ferrari Light Essence

Pánský parfém Ferrari Light Essence je určený všem moderním a aktivním mužům, kteří vyznávají vzrušení z rychlosti a milují adrenalin. Tento parfém Light Essence představuje maximální propojení výkonu, stylu, elegance a citu pro detail.

Hlava vůně Ferrari Light Essence je tvořená svěžím aromatickým citrónem a čerstvě utrženým jablkem. Opojné srdce parfému Light Essence v sobě ukrývá podmanivou rozkvetlou frézii. Závěrečný odstín celé kompozice podtrhují dřevité tajuplné akordy a magický květ pomerančovníku. Luxusní pánský parfém Ferrari se skvěle hodí pro denní i večerní nošení do společnosti.

Pánský parfém Ferrari Light Essence vás naplní energií a sebejistotou a vytvoří tak kolem vás velmi přitažlivou auru.

Složení

Hlava
citron, jablko
Srdce
frézie
Základ
dřevo, květ pomerančovníku
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Ferrari

Společnost Scuderia Ferrari vznikla v roce 1929 výhradně za účelem sponzorování amatérských automobilových jezdců. Její zakladatel Enzo Ferrari tedy původně vůbec neměl v úmyslu cokoliv prodávat. Podporovat tým Scuderia však bylo tak finančně náročné, že se rozhodl špičkové závodní i osobní vozy přímo stavět.

V současnosti Ferrari nabízí již pestrou škálu výrobků – elektroniku, oblečení, módní a jiné doplňky a v neposlední řadě i luxusní kosmetiku. Převážná většina je určena pro muže. První parfém Ferrari Black byl představen v roce 1999 a sklidil velký úspěch. Ferrari se totiž může pochlubit tím, že s ním spolupracují slavní parfuméři Alberto Morillas, Alexandra Carlin, Karine Dubreuil a Bernard Ellena.  

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designové flakony, které pochopitelně zdobí dnes už kultovní znak vzpínajícího se koně. Ten má poměrně zajímavou minulost – na trupu svého letadla ho měl totiž namalovaný sám hrabě Francesco Baracca, legendární italské stíhací eso 1. světové války. Enzo Ferrari se ve dvacátých letech minulého století setkal s jeho rodiči, kteří mu dovolili ho používat.

Recenze Ferrari Ferrari Light Essence

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!