Ferrari Ferrari Extreme (2006)

toaletní voda pro muže 125 ml

2×
Ferrari Ferrari Extreme (2006) toaletní voda pro muže 125 ml
toaletní voda pro muže 125 ml

Kód: FER0022 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Hlídání dostupnosti zboží

Ferrari Ferrari Extreme (2006)
toaletní voda pro muže 125 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Ferrari Ferrari Extreme (2006)

Dopřejte si divokou jízdu s pánskou toaletní vodou Ferrari Ferrari Extreme. Zažijte pocit vlny vzrušení a adrenalinu z této rychlé a nespoutané jízdy. Je ideální volbou pro muže, kteří se nebojí dát najevo svoji lásku a vášeň pro rychlá kola. Jsou energičtí, rádi překonávají své hranice a jdou si tvrdě za svým cílem.

Ferrari Ferrari Extreme pánská toaletní voda s rozprašovačem je tvořena svrchními esencemi bergamotu a kardamomu. Srdce této toaletní vody skrývá akordy muškátu, cedru a muškátového oříšku. Základ dotváří esence smyslného pižma. Tato pánská toaletní voda se vyznačuje kořeněnou vůní na dřevitém základu.

Je vhodná pro muže každého věku, který si rád dopřeje trochu adrenalinu. Můžete ji nosit po celý den, v každé roční době, a nikdy vás nezklame. Objednejte si ji v našem internetovém obchodu a utvořte si svoji dokonalou image. Ukažte světu, že máte styl a buďte originální. Flakón nese znak světoznámé automobilky Ferrari. Pánská toaletní voda Ferrari Ferrari Extreme byla uvedena na trh v roce 2006.

Složení

Hlava
bergamot, kardamom
Srdce
cedr, muškátový oříšek
Základ
pižmo
Druh vůně
aromatická

O značce Ferrari

Společnost Scuderia Ferrari vznikla v roce 1929 výhradně za účelem sponzorování amatérských automobilových jezdců. Její zakladatel Enzo Ferrari tedy původně vůbec neměl v úmyslu cokoliv prodávat. Podporovat tým Scuderia však bylo tak finančně náročné, že se rozhodl špičkové závodní i osobní vozy přímo stavět.

V současnosti Ferrari nabízí již pestrou škálu výrobků – elektroniku, oblečení, módní a jiné doplňky a v neposlední řadě i luxusní kosmetiku. Převážná většina je určena pro muže. První parfém Ferrari Black byl představen v roce 1999 a sklidil velký úspěch. Ferrari se totiž může pochlubit tím, že s ním spolupracují slavní parfuméři Alberto Morillas, Alexandra Carlin, Karine Dubreuil a Bernard Ellena.  

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designové flakony, které pochopitelně zdobí dnes už kultovní znak vzpínajícího se koně. Ten má poměrně zajímavou minulost – na trupu svého letadla ho měl totiž namalovaný sám hrabě Francesco Baracca, legendární italské stíhací eso 1. světové války. Enzo Ferrari se ve dvacátých letech minulého století setkal s jeho rodiči, kteří mu dovolili ho používat.

Recenze Ferrari Ferrari Extreme (2006)

Přidat novou recenzi

5.0
2 recenze
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem