Ferrari Ferrari Blacktoaletní voda pro muže

8×
Ferrari Ferrari Black toaletní voda pro muže 125 ml
Ferrari Ferrari Black toaletní voda pro muže 125 ml
125 ml

Kód: FER0004 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Ferrari Ferrari Black
Složení

Toaletní voda Ferrari Ferrari Black je parfém pro muže z dílny notoricky známé firmy Ferrari. Na trh byl uveden roku 1999. Je charakterizován svojí svěží, sladkou vůni, která se výborně hodí pro teplé letní měsíce, kdy nejlépe vynikne. Ocení ji zvláště muži, kteří si uvědomují, že celý svět není jenom o síle a o fazóně „trvrďáka“. Muži, kteří se nebojí dát na odiv i své jemnější a něžnější stránky osobnosti, ale přitom nepřijít o přitažlivost a sex-appeal. Muži, kteří si uvědomují, že pravá cena není vždy zřejmá na první pohled a nebojí se jít pod povrch problému.

Vonný akord toaletní vody se rozvíjí ze svěžích citrusových tónů bergamotu a ovocného nádechu švestky, který postupně přechází v rozjasňující aroma jasmínu, romantickou atmosféru růže a kořeněné pozadí skořice a kardamomu. Základ potom tvoří orientální vůně cedru a jantaru, tajemné vanilky a afrodiziakálního pižma.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
švestka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
skořice, kardamom, růže, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cedr, pižmo, vanilka
Druh vůně
aromatická

O značce Ferrari

Společnost Scuderia Ferrari vznikla v roce 1929 výhradně za účelem sponzorování amatérských automobilových jezdců. Její zakladatel Enzo Ferrari tedy původně vůbec neměl v úmyslu cokoliv prodávat. Podporovat tým Scuderia však bylo tak finančně náročné, že se rozhodl špičkové závodní i osobní vozy přímo stavět.

V současnosti Ferrari nabízí již pestrou škálu výrobků – elektroniku, oblečení, módní a jiné doplňky a v neposlední řadě i luxusní kosmetiku. Převážná většina je určena pro muže. První parfém Ferrari Black byl představen v roce 1999 a sklidil velký úspěch. Ferrari se totiž může pochlubit tím, že s ním spolupracují slavní parfuméři Alberto Morillas, Alexandra Carlin, Karine Dubreuil a Bernard Ellena.  

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designové flakony, které pochopitelně zdobí dnes už kultovní znak vzpínajícího se koně. Ten má poměrně zajímavou minulost – na trupu svého letadla ho měl totiž namalovaný sám hrabě Francesco Baracca, legendární italské stíhací eso 1. světové války. Enzo Ferrari se ve dvacátých letech minulého století setkal s jeho rodiči, kteří mu dovolili ho používat.

Recenze Ferrari Ferrari Black