Farmona Tutti Frutti Kiwi & Carambola

sůl do koupele

Farmona Tutti Frutti Kiwi & Carambola sůl do koupele
Farmona Tutti Frutti Kiwi & Carambola sůl do koupele
600 g

Kód: FAR1241 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Farmona Tutti Frutti Kiwi & Carambola
600 g

Popis kosmetiky Farmona Tutti Frutti Kiwi & Carambola

Sůl do koupele Farmona Tutti Frutti Kiwi & Carambola vás nabije energií na celý den! Koupel se solí povzbuzuje životní vitalitu, navozuje správnou náladu a stimuluje pozitivní energii. Vůně exotického ovoce přináší relaxaci a osvěžující pocit. Farmona Tutti Frutti Kiwi & Carambola sůl do koupele regeneruje, hydratuje a vyživuje pokožku.

Vlastnosti:

  • stimulační a revitalizační účinky
  • hydratuje a vyživuje pokožku
  • relaxace a osvěžení
  • zjemňuje pokožku

Složení:

  • extrakt z kiwi - intenzivní aroma
  • extrakt z karamboly - sladká esence

Jak aplikovat:
Napusťte vanu vodou o teplotě 35-40 0C a přidejte 4 čajové lžičky soli. Doporučená doba koupání 20 minut.

Vlastnosti

Konzistence
sůl
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Farmona

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.