Farmona Tutti Frutti Blackberry & Raspberry

sprchový a koupelový gel

8×
Farmona Tutti Frutti Blackberry & Raspberry sprchový a koupelový gel
Farmona Tutti Frutti Blackberry & Raspberry sprchový a koupelový gel
500 ml

Kód: FAR1245 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Farmona Tutti Frutti Blackberry & Raspberry
500 ml

Popis kosmetiky Farmona Tutti Frutti Blackberry & Raspberry

Sprchový a koupelový gel Farmona Tutti Frutti Blackberry & Raspberry. Bohatá substance čistí a regeneruje tělo; hydratuje a zjemňuje pokožku; energetická vůně borůvek a malin. Gel je kombinací přírodních látek a esencí, které povzbuzují dobrou náladu a radost ze života. Farmona Tutti Frutti Blackberry & Raspberry koupelový gel vitalizuje tělo doslova přívalem energie a pozitivních vibrací.

Vlastnosti:

  • čistí a regeneruje tělo
  • hydratuje a zjemňuje pokožku
  • ovocná vůně
  • vitalizuje a povzbuzuje tělo i mysl

Jak aplikovat:
Použijte jako sprchový gel nebo přísadu do koupele.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Farmona

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.