Farmona Panthenol

regenerační pěna na obličej a tělo

Farmona Panthenol regenerační pěna na obličej a tělo
Farmona Panthenol regenerační pěna na obličej a tělo
150 ml

Kód: FAR1161 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Farmona a jako dárek dostanete šampon proti vypadávání vlasů Herbal Care Black Radish ve 330ml balení.
Farmona Panthenol
150 ml

Popis produktu Farmona Panthenol

Přípravek s obsahem panthenolu Farmona Panthenol intenzivně regeneruje a poskytuje po slunění potřebnou péči.

Vlastnosti:

  • vyživuje pokožku namáhanou sluncem
  • ošetřuje a regeneruje
  • hydratuje pokožku
  • okamžitě pokožku zklidňuje
  • dodává pocit svěžesti
  • lze použít na obličej i tělo

Jak používat:
Před použitím přípravek důkladně protřepejte. Po pobytu na slunci naneste zlehka rovnoměrně na čistou pokožku celého těla. Nechte vstřebat, neotírejte.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pokožky
podrážděná

O značce Farmona

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.