Farmona Magic Spa Rose Gardens

kosmetická sada I.

Farmona Magic Spa Rose Gardens kosmetická sada I.
Farmona Magic Spa Rose Gardens kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: FAR1624 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprchový a koupelový gel s vůní květin Magic Spa Rose Gardens 500 ml + sametové tělové máslo Magic Spa Soothing Lavender 270 ml + cukrový peeling na tělo Magic Spa Soothing Lavender 300 ml

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Farmona a jako dárek dostanete šampon proti vypadávání vlasů Herbal Care Black Radish ve 330ml balení.
Farmona Magic Spa Rose Gardens
kosmetická sada I.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Farmona

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.