FarmonaLet's Celebrate Pinacolada třpytivý sprchový a koupelový gel

Farmona Let's Celebrate Pinacolada třpytivý sprchový a koupelový gel
Farmona Let's Celebrate Pinacolada třpytivý sprchový a koupelový gel
500 ml

Kód: FAR1262 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Farmona Let's Celebrate Pinacolada
Vlastnosti

Popis:
Let's Celebrate Pinacolada je třpytivý sprchový a koupelový gel z portfolia společnosti Farmona Natural Cosmetics Laboratory. Značka Farmona ve své široké nabídce kosmetických produktů spojuje nejnovější kosmetické inovace s přírodní sílou vybraných rostlinných složek. Třpytivý sprchový a koupelový gel Farmona Let's Celebrate Pinacolada vás při sprchování potěší nádherným aroma ananasu a kokosu a svou vůní, evokující Karibik a oblíbený koktej Piña Colada, vám okamžitě projasní den. Luxusní gel vyživuje pokožku, zanechá ji atraktivně třpytivou a povzbudí vaše smysly. Učiňte ze sprchování či koupele nádherný zážitek se třpytivým gelem Farmona Let's Celebrate Pinacolada!

Účinky:

  • odstraňuje nečistoty
  • vyživuje pokožku
  • dodává pokožce lehký třpyt
  • má příjemnou povzbuzující vůni

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Sprchování: Naneste na vlhkou pokožku a jemně vmasírujte. Důkladně opláchněte.
Koupel: Přidejte do vany 30 ml oleje pod proudem horké vody. Doporučená doba koupání je 20 minut.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Farmona

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.

Recenze Farmona Let's Celebrate Pinacolada