Farmona Herbal Care Hops

kosmetická sada I.

1×
Farmona Herbal Care Hops kosmetická sada I.
Farmona Herbal Care Hops kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: FAR1620 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: posilující šampon pro vlasy bez objemu 330 ml + bezoplachový kondicionér ve spreji pro objem 200 ml

Dárek pro vás
Nyní k nákupu jednoho produktu značky Farmona získáte zdarma peeling a tělové mléko 2v1 s vůní kokosu a ananasu ve 210g balení. Za dva zakoupené produkty této značky vám pošleme levandulové tělové máslo ve 200ml a sprchový gel s melonovou vůní v 500ml balení.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Farmona Herbal Care Hops
kosmetická sada I.

Vlastnosti

Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů, všechny typy vlasů

O značce Farmona

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.