FAB Brows Kit dokonalý vzhled obočí v sekundě

Značka: FAB Brows

Varianty FAB Brows Kit

 • FAB Brows Kit dokonalý vzhled obočí v sekundě odstín Dark Brown (Brush, 6 pcs Stencils, Eyebrow Mineral Powder) 1,985 gdokonalý vzhled obočí v sekundě 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  odstín Dark Brown (Brush, 6 pcs Stencils, Eyebrow Mineral Powder) 1,985 g
  Kód: BBB2361

 • FAB Brows Kit dokonalý vzhled obočí v sekundě odstín Chocolate (Brush, 6 pcs Stencils, Eyebrow Mineral Powder) 1,985 gdokonalý vzhled obočí v sekundě 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  odstín Chocolate (Brush, 6 pcs Stencils, Eyebrow Mineral Powder) 1,985 g
  Kód: BBB2362

  525 Kč

  Hlídat dostupnost

Nahoru

Popis kosmetiky FAB Brows Kit

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Vlastnosti

barva

hnědá

voděodolné

ano

Popis:

Sada pro dokonalé obočí Fab Brows je jedinečný pomocník, který vám pomůže zdokonalit vaše obočí. Luxusní zkrášlující sada obsahuje šest šablon, štěteček a minerální pudr, který je uložen do speciální elegantní kazetky vybavené praktickým zrcátkem. Vše je uloženo do luxusní dárkové taštičky, která tuto sadu předurčuje jako zajímavý a vítaný dárek ženám, které dbají na svou krásu.
Sada Fab Brows je určena pro ženy, které chtějí dovést své líčení k naprosté dokonalosti nebo mají světlé a nevýrazné obočí. Jsou životní situace, kdy může dojít ze zdravotních důvodů nebo vlivem přibývajícího věku k úplné ztrátě obočí. Tato jedinečná sada dokáže perfektní obočí vyčarovat i tam, kde žádné není. Minerální pudr obsahuje pigmenty, které se přizpůsobí každému typu ženy, barvě vlasů, očí a pleti.
Dárková sada Fab Brows disponuje třemi typy šablon, které můžete použít na vytvarování obočí. Ideální je použít tu šablonu, která vaše obočí co nejvíce kopíruje. Tvar vybraného obočí dodá vašemu obličeji výraz, který bude perfektně vyhovovat vašemu vkusu a stylu. Sada má velmi jednoduché použití, které bez problémů zvládne každá žena. Stačí pouze k obočí přiložit šablonu a štětečkem nanést minerální pudr.
Součástí luxusní sady Fab Brows je i ručně vyrobený štěteček z přírodních vláken, který nanese optimální množství minerálního pudru. Pudr bez problémů obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách, je vodě, potu i otěru odolný. Vydrží na vašem obličeji neporušený až po dobu 24 hodin bez nutnosti úprav. Šablony vám umožní zvolit typ obočí podle vašeho vkusu nebo momentální nálady. Můžete zvolit tenké, ale zároveň přirozené obočí, přirozeně bohaté obočí nebo krásně klenuté obočí po vzoru exotických krásek.
Jednoduchá aplikace líčení ze sady Fab Brows zajistí úžasný a přirozený efekt bez kompromisů. Jemně, ale důkladně nalíčí vaše obočí do přirozeného vzhledu, který vás bude perfektně reprezentovat. Vhodně tvarované obočí dokonale doplní váš make-up a zvýrazní přirozenou krásu vašich očí. Dodejte vašemu líčení výraz!

Účinky:

 • pomůže zdokonalit vaše obočí
 • dokáže obočí nalíčit i tam, kde žádné není
 • přizpůsobí se typu ženy, barvě vlasů, očí i pleti
 • dává na vybranou ze tří typů šablon
 • dodá obličeji výraz
 • má jednoduché a velmi rychlé použití
 • obstojí i v náročných podmínkách
 • je vodě, potu a otěru odolné
 • vydrží neporušené až po 24 hodin
 • zajistí přirozený efekt
 • zvýrazní přirozenou krásu očí

Jak aplikovat:

Vyberte si šablonu, která nejlépe odpovídá vašim požadavkům, přidržte ji na obočí tak, aby co nejvíce chloupků prostupovalo šablonou a profesionálním štětečkem naneste pudr. Opatrně šablonu sejměte.

Nahoru

O značce FAB Brows

FAB Brows je revoluční systém pro úpravu obočí, který je oblíbený u žen po celém světě. Pomocí sady FAB Brows získáte dokonale vytvarované a zvýrazněné obočí, a to bez dalších speciálních nástrojů a znalostí kosmetických triků nebo složitých postupů! Díky různým typům odstínů a šesti druhům šablon jsou sady FAB Brows vhodné pro všechny barvy, typy a tvary obočí.Značka FAB Brows má sídlo ve Velké Británii a jejím cílem je nabídnout zákazníkům skutečně revoluční systém, který dokáže obočí proměnit, dokonale vytvarovat a obarvit během několika vteřin. Produkty FAB Brows byly vytvořeny na základě zákaznických přání a potřeb. Jednoduchá aplikace produktů FAB Brows zajistí úžasný a přirozený efekt bez kompromisů!

Nahoru

Hodnocení FAB Brows Kit

 • 21. srpna 2016
  Martina

  Balení mi vydrželo půl roku. Jsem spokojena. Drží dobře, šablona je výborný pomocník. Obcas k večeru musím lehce zvýraznit, jinak nemá chybu. Martina S

 • 28. prosince 2015
  Lenka

  Tuto sadu jsem si koupila především pro její odolnost vůči otěru a vodě. Bohužel co jsem zjistila, odolné to tedy vůbec není. Stačí abych se třeba trochu na obočí poškrábala a hned se mi rozmaže. Co se týče šablonek, s každou vypadám jak Brežněv, protože jsou pro mě příliš široké. Čekala jsem od této sady více, vzhledem k její vyšší ceně.

 • 26. října 2015
  Martina

  Úžasná věc na obočí. Mám a jsem maximálně spokojená. Drží celý den, šablony jsou super pomocník. Doporučuji!

Co si o FAB Brows Kit myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%