ExoPic Kidsnáhrada

ExoPic Kids náhrada
ExoPic Kids náhrada
100 ml

Kód: EXO0002 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu ExoPic Kids
Vlastnosti

Popis:
Dlouhotrvající repelentní sprej ExoPic Kids účinně odpuzuje komáry, klíšťata, ovády a mouchy. Obsahuje speciální látku EBAAP, která maskuje pachy a potlačuje schopnost hmyzu najít svého hostitele. Repelentní sprej ExoPic Kids je opatřen inovativním systémem Upside Down, který umožňuje nastříkat produkt v každé poloze. Repelentní sprej ExoPic Kids je šetrný k dětské pokožce. Repelent je vhodný pro děti od 1 roku. Bez parfemace a konzervačních látek.

Účinky:

  • komáry odpuzuje po dobu 8 hodin
  • klíšťata, ovády a mouchy odpuzuje po dobu 4 hodin
  • poskytuje pohodlnou aplikaci

Složení:

  • látka EBAAP - maskuje pachy a potlačuje schopnost hmyzu najít hostitele

Typ pokožky:
Pro citlivou pokožku.

Jak aplikovat:
Sprej protřepejte a nastříkejte na nechráněnou kůži. Poté rozetřete rukou. Při použití na obličej a krk nejprve přípravek nastříkejte do rukou a potom rozetřete. Při nastříkání na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Zabraňte kontaktu s umělými vlákny a laky. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 1 roku věku. Zamezte kontaktu s očima, sliznicemi a otevřenými ranami. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě.

Vlastnosti

Druh balení
sprej

O značce ExoPic

p>Chtěli byste si užívat pobyt v přírodě bez štípanců a klíšťat? Repelentní přípravky ExoPic vás spolehlivě ochrání před klíšťaty, komáry a dalším obtěžujícím hmyzem. Součástí nabídky ExoPic jsou vysoce kvalitní repelentní přípravky pro dospělé i děti.
Repelentní přípravky ExoPic vznikly unikátním spojením vědeckých poznatků a dlouhodobého dermatologického výzkumu. Díky tomu si můžete být jisti, že repelenty ExoPic jsou nejen vysoce účinné a spolehlivé, ale také mimořádně šetrné i k citlivé pokožce.
Repelentní přípravky ExoPic vyrábí švýcarská firma Spirig spadající pod společnost Galderma, která je lídrem na trhu dermatologie ve Švýcarsku.

Recenze ExoPic Kids