Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě

5×
Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě
Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě
250 ml

Kód: EVE0827 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Eveline Cosmetics Slim Extreme
Vlastnosti

Popis:
Inovační sérum řady 3D Slim Extreme® bylo vyvinuto v laboratořích Eveline Cosmetics a díky svému složení obohacenému o aktivní složky okamžitě zformuje obrysy vašeho těla. Komplex Lipocell-Slim®, obsažený v tomto kosmetickém přípravku a vyvinutý výhradně pro zformování a zpevnění těla, a L-carnitine urychlují metabolismus a účinně redukují objem tukové tkáně pod kůží. Unikátní složení: Isocell® Slim, Cantella Asiatica, kofein, mentol a výtažek z břečťanu intenzivně podporují proces spalování mastných kyselin, blokují syntézu tuků a urychlují vylučování šťáv z tukové tkáně. Díky tomuto působení sérum účinně redukuje „pomerančovou kůži“ a zároveň formuje obrysy těla. Kolagen a elastin okamžitě zlepšují pevnost, hebkost a elasticitu kůže. Gingko biloba vyrovnává povolená místa kůže a zabraňuje vytváření nových. Výživné složení séra obsahuje minerály z termálních vod severní Bretaně a výtažek z Laminaria algae pokožku dokonale zvlhčuje a výtečně osvěžuje.

Účinky:

  • urychluje metabolismus
  • účinně redukuje objem tukové tkáně
  • účinně redukuje „pomerančovou kůži“
  • zvlhčuje a osvěžuje pokožku

Složení:

  • komplex Lipocell-Slim® - formuje a zpevňuje pokožku
  • L-carnitine - urychluje metabolismus a účinně redukuje objem tukové tkáně pod kůží
  • Isocell® Slim, Cantella Asiatica, kofein, mentol a výtažek z břečťanu - intenzivně podporují proces spalování mastných kyselin, blokují syntézu tuků a urychlují vylučování šťáv z tukové tkáně
  • kolagen a elastin - okamžitě zlepšují pevnost, hebkost a elasticitu kůže
  • gingko biloba - vyrovnává povolená místa kůže a zabraňuje vytváření nových
  • minerály z termálních vod severní Bretaně a výtažek z Laminaria Algae - dokonale zvlhčují a výtečně osvěžují pokožku

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky včetně citlivé.

Jak aplikovat:
Nanášejte na postižená místa 2x denně. Účinek přípravku zesílíte, pokud budete při aplikaci zároveň ošetřované partie masírovat.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
zpevnění

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Slim Extreme5