Eveline CosmeticsSlim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě s kyselinou hyaluronovou

20×
Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě s kyselinou hyaluronovou
Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě s kyselinou hyaluronovou
250 ml

Kód: EVE0829 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis Eveline Cosmetics Slim Extreme
Vlastnosti

Popis:
Inovativní zeštíhlující sérum Slim Extreme 4D s kyselinou hyaluronovou kombinuje hubnutí za pomoci přírodních účinných látek s nejnovějšími poznatky kosmetologie a estetické medicíny. Nové složení séra obsahuje diamantové mikroskopické částice a unikátní složení aktivních látek, které intenzivně stimulují spalování tuků v podkoží a velmi účinně snižují celulitidu. Diamantové mikro krystaly stimulují mikrocirkulaci, aktivní okysličení buněk a zvýšení pronikání účinných látek hluboko do pokožky. Okamžitou účinnost zvyšuje kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností, která hluboce hydratuje a vyhlazuje. bioHyaluron Slim Complex™ zanechává jemný film na kůži a vytváří neviditelný rozsvětlující a vyhlazující korzet. Rostlinné kmenové buňky aktivují slabé a neaktivní kmenové buňky v pokožce a stimulují jejich přirozenou regeneraci. To umožňuje překonat celulitidu přirozeným způsobem. Lipocell Slim Complex ®stimuluje proces spalování tukové tkáně, má silný hubnoucí a figuru tvarující účinek.

Účinky:

  • snižuje tukovou tkáň a celulitidu
  • stimuluje mikrocirkulaci
  • tvaruje postavu
  • pracuje až 48 hodin

Složení:

  • diamantové mikro krystaly - stimulují mikrocirkulaci, aktivní okysličení buněk a zvýšení pronikání účinných látek hluboko do pokožky
  • kyselina hyaluronová - hluboce hydratuje a vyhlazuje
  • bioHyaluron Slim Complex™ - zanechává jemný film na kůži a vytváří neviditelný rozsvětlující a vyhlazující korzet
  • rostlinné kmenové buňky - aktivují slabé a neaktivní kmenové buňky v pokožce a stimulují jejich přirozenou regeneraci
  • Lipocell Slim Complex® - stimuluje proces spalování tukové tkáně, má silný hubnoucí a figuru tvarující účinek

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte dvakrát denně na postižené místa. Důkladně vmasírujte.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
citlivá
Účinek
zpevnění
Aktivní látky
kyselina hyaluronová

O značce Eveline Cosmetics

Dlouholetá tradice a zkušenosti, široké spektrum produktů a schopnost rychle reagovat na nové trendy. To je značka Eveline Cosmetics, největší polský výrobce a vývozce kosmetiky. Zaměřuje se na inovace, využívá nové technologie a objevy světové kosmetologie, zároveň ale zůstává věrná ověřeným principům. Právě proto a díky garantované efektivnosti i vyváženému poměru kvality a ceny si kosmetika Eveline získala důvěru lidí ve více než 70 zemích 6 kontinentů světa.

Eveline kosmetika vznikla v roce 1983 v Polsku, o rok později se začaly prodávat první produkty dekorativní kosmetiky – řasenky a rtěnky. V roce 2000 pak došlo k rozšíření portfolia o řady péče o pleť, tělo a nehty. Už od svých počátků se tým Eveline snaží co nejpřesněji reagovat na stále se měnící očekávání zákazníků. Vychází z myšlenky, že základem pro řádnou péči o pleť, pokožku a zdůraznění přirozené krásy je výběr té správné a účinné kosmetiky. Při vývoji nových Eveline produktů proto klade důraz na to, aby vyšel vstříc potřebám lidí různých věkových kategorií a z různých koutů světa.

Díky své inovativnosti, kvalitě a profesionálnosti, mohla značka Eveline rozšířit své působení do více než 70 zemí a v každé z nich objevovat tajemství přirozené krásy. Připojte se i vy k jejich kosmetickému dobrodružství a vyzkoušejte bestsellery jako je tělové sérum Eveline Slim Extreme 4D redukující podkožní tuk či tekutý make-up s kyselinou hyaluronovou Eveline Wonder Match. Oblíbená je také paletka očních stínů Eveline Ruby Glamour, podkladová báze Eveline Unicorn Magic Drops nebo Eveline Angel Dream paletka.  A za zmínku stojí i Eveline krém na celulitidu Slim Extreme 4D.

Recenze Eveline Cosmetics Slim Extreme20