Eveline Cosmetics Slim Extremezeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě s chladivým účinkem

4×
Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě s chladivým účinkem
Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě s chladivým účinkem
250 ml
157

Kód: EVE0830 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 2. 12. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 2. 12. 2020

Popis produktu Eveline Cosmetics Slim Extreme
Vlastnosti

Popis:
Nejen cvičením, ale i podpůrnými přípravky zrychlíte a zvýšíte efektivitu v boji proti celulitidě. Eveline Cosmetics Slim Extreme zeštíhlující a zpevňující sérum proti celulitidě s chladivým účinkem poskytuje specializovanou péči. Okamžitě zpevníte a zeštíhlíte postavu. Vymodelujte si tělo a zchlaďte celulitidu, až se lekne. Pošlete nadměrný tuk a strie nemilosrdně k ledu. S vyspělým sérem Eveline Slim Extreme se osvěžíte při vaší námaze na cílených místech. Usnadněte si práci ve snaze odbourat nejhlubší tukové tkáně. Technologickým inovativním sérem z laboratoří Eveline Cosmetics stimulujete buňky a dosáhnete svých vytyčených cílů. Jestliže nejste spokojená s pevnější postavou, staňte se sochařkami své dokonalé siluety. Cesta k půvabné postavě může být příjemnější, než si myslíte.

Účinky:

  • vyhlazuje strie a eliminuje tvorbu nových
  • podporuje spalování tuků
  • modeluje postavu
  • stimuluje buňky k odbourávání tuků a celulitidy

Složení:

  • bioSlim-Fitness Complex™ - silně zpevňuje a bojuje proti celulitidě, aktivně posiluje účinky dalších látek utvářejících siluetu těla
  • Lipocell-Slim ® komplex a L-karnitin - intenzivně stimulují mikrocirkulaci a tím podporují snížení celulitidy a tukové tkáně
  • kolagen a Pro-Elastin - zlepšují hladkost pokožky, pevnost a pružnost

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky. Především je určen pro pokožku s celulitidou a striemi.

Jak aplikovat:
Rozetřete na postižené oblasti a podpořte vstřebání masáží drsnějším kartáčkem nebo žínkou na celulitidu.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
zpevnění

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Slim Extreme4