Eveline Cosmetics Nail Therapy zpevňující lak na nehty

48×
Eveline Cosmetics Nail Therapy zpevňující lak na nehty
Eveline Cosmetics Nail Therapy zpevňující lak na nehty
12 ml
80

Kód: EVE0837 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Eveline Cosmetics Nail Therapy
Vlastnosti

Popis:
Zpevňující lak na nehty dodává tvrdost a pevnost vašim nehtům. Věnujte speciální péči o křehké a třepící se nehty. Speciální lak posiluje nehty, hluboce hydratuje, poskytuje nehtům pružnost a dodává jim zdravý vzhled.

Účinky:

  • posiluje
  • hluboce hydratuje
  • poskytuje nehtům pružnost
  • dodává zdravý vzhled

Jak aplikovat:
Pred aplikací ochraňte kůžičku nehtů olejem nebo krémem. Každý den aplikujte jednu vrstvu přímo na nehty. Za tři dny odstraňte aplikované vrstvy a postup opakujte. Aplikujte pravidelně. Každý nátěr se musí dostat do nehtu, který posílí a zpevní jej.

Upozornění:
Obsahuje 2% formaldehyd.

Vlastnosti

Účinek
zpevnění

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Nail Therapy48