Eveline CosmeticsTotal Action zpevňující lak na nehty 8 v 1

29×
Eveline Cosmetics Total Action zpevňující lak na nehty 8 v 1
Eveline Cosmetics Total Action zpevňující lak na nehty 8 v 1
Doprava zdarma
78
12 ml
Kód: EVE2228 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 6. 8. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 6. 8. 2021

Popis Eveline Cosmetics Total Action
Vlastnosti

Vaše křehké nehty vás už nebudou déle trápit. Zpevňující lak na nehty 8 v 1 Eveline Cosmetics Total Action intenzivně vytvrzuje strukturu nehtů a zamezuje jejich štěpení a lámání. Zvyšuje navíc jejich odolnost, flexibilitu a podporuje zdravý růst nehtů.

Tento lak se stane vašim nepostradatelným pomocníkem, se kterým konečně budete mít nehty podle svých představ. Zdravě vypadající a připravené na vrstvu vašeho oblíbeného barevného laku.

Vlastnosti:

  • komplex látek nehty vyživuje a regeneruje
  • intenzivně vytvrzuje strukturu nehtů
  • posiluje odolnost a zamezuje štěpení a lámání
  • podporuje zdravý růst nehtů
  • dodává zdravý lesk a pěstěný vzhled
  • lze použít jako podklad pod barevný lak

Složení:

  • přírodní aldehyd – pečuje o křehké nehty

Jak aplikovat:
Pro dosažení maximálních pečujících účinků naneste pomocí štětečku na čisté a suché nehty a nechte krátce zaschnout. Opakujte každý den po dobu minimálně 5 dnů. Poté používejte jako podkladový lak či samostatně alespoň 1× týdně.

Vlastnosti

Účinek
zpevnění

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Total Action29