Eveline CosmeticsNail Therapy Professional odlakovač na nehty bez acetonu

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional odlakovač na nehty bez acetonu
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional odlakovač na nehty bez acetonu
Nové
150 ml
95

1 ks skladem | Kód: VZR19301
1
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Odlakovač na nehty Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional snadno a rychle odstraní lak z povrchu nehtů.

Vlastnosti:

  • bez acetonu
  • nedráždí nehtové lůžko
  • lze použít na umělé nehty
  • je vhodný i na citlivé a oslabené nehty
  • odstraňuje i nečistoty a mastnou stopu z nehtů
  • rychle a účinně odstraňuje lak
  • vyživuje nehty

Jak používat:
Naneste odlakovač na vatový tampónek a krátkým přiložením na nehet, lak jemně odstraňte.

Vlastnosti

Účinek
hydratace, výživa
Aktivní látky
vitamin C, vitamin E

Dlouholetá tradice a zkušenosti, široké spektrum produktů a schopnost rychle reagovat na nové trendy. To je značka Eveline Cosmetics, největší polský výrobce a vývozce kosmetiky. Zaměřuje se na inovace, využívá nové technologie a objevy světové kosmetologie, zároveň ale zůstává věrná ověřeným principům. Právě proto a díky garantované efektivnosti i vyváženému poměru kvality a ceny si kosmetika Eveline získala důvěru lidí ve více než 70 zemích 6 kontinentů světa.

Eveline kosmetika vznikla v roce 1983 v Polsku, o rok později se začaly prodávat první produkty dekorativní kosmetiky – řasenky a rtěnky. V roce 2000 pak došlo k rozšíření portfolia o řady péče o pleť, tělo a nehty. Už od svých počátků se tým Eveline snaží co nejpřesněji reagovat na stále se měnící očekávání zákazníků. Vychází z myšlenky, že základem pro řádnou péči o pleť, pokožku a zdůraznění přirozené krásy je výběr té správné a účinné kosmetiky. Při vývoji nových Eveline produktů proto klade důraz na to, aby vyšel vstříc potřebám lidí různých věkových kategorií a z různých koutů světa.

Díky své inovativnosti, kvalitě a profesionálnosti, mohla značka Eveline rozšířit své působení do více než 70 zemí a v každé z nich objevovat tajemství přirozené krásy. Připojte se i vy k jejich kosmetickému dobrodružství a vyzkoušejte bestsellery jako je tělové sérum Eveline Slim Extreme 4D redukující podkožní tuk či tekutý make-up s kyselinou hyaluronovou Eveline Wonder Match. Oblíbená je také paletka očních stínů Eveline Ruby Glamour, podkladová báze Eveline Unicorn Magic Drops nebo Eveline Angel Dream paletka.  A za zmínku stojí i Eveline krém na celulitidu Slim Extreme 4D.