Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional kondicionér na nehty 8 v 1

1×
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional kondicionér na nehty 8 v 1
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional kondicionér na nehty 8 v 1
se třpytkami 12 ml
93

Kód: EVE02401 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional
Vlastnosti

Pokud vaše nehty volají po skutečně intenzivní výživě, pak jim dopřejte kondicionér na nehty 8 v 1 Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional. Obsahuje směs vitaminů a minerálů, které účinně vyživují povrch nehtů, chrání je před lámáním či štěpením a dlouhodobě zlepšují jejich pevnost a vzhled. Vaše nehty budou navíc po aplikaci krásně lesklé.

Vlastnosti:

  • obsahuje komplex vitaminů a minerálů
  • dlouhodobě zlepšuje kvalitu a odolnost nehtů
  • zamezuje lámání a štěpení nehtů
  • hydratuje povrch nehtů
  • dodá pěstený vzhled a zlatý lesk

Jak aplikovat:
Kondicionér nejprve protřepejte. Poté naneste vrstvu na čistý nehet a následující den aplikujte další vrstvu. Třetí den nátěry odstraňte a proces aplikace zopakujte. Takto postupujte po dobu 2 týdnů a poté na 1 měsíc kúru přerušte.

Vlastnosti

Účinek
výživa

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional1