Eveline CosmeticsLip Therapy sada na rty se zvětšujícím efektem

Eveline Cosmetics Lip Therapy sada na rty se zvětšujícím efektem
Eveline Cosmetics Lip Therapy sada na rty se zvětšujícím efektem

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: EVE03715

cukrový peeling 7 ml + Hyaluronic Lip Filler vyplňující hyaluronové sérum na rty 12 ml

Speciální péče o rty Eveline Cosmetics Lip Therapy zajistí, že budou vaše rty ještě krásnější.

Sada obsahuje:

  • cukrový peeling 7 ml
  • Hyaluronic Lip Filler vyplňující hyaluronové sérum na rty 12 ml

Vlastnosti:

  • stimuluje prokrvení rtů
  • zbavuje rty odumřelých buněk
  • dodává rtům i jejich okolí potřebnou hydrataci a výživu
  • dodává efekt plnějších rtů

Jak používat:
Malé množství naneste na čisté rty a jejich okolí a nechte vstřebat.

Vlastnosti

Odstín
transparentní
Účinek
hydratace, výživa
Efekt
zvětšující

Dlouholetá tradice a zkušenosti, široké spektrum produktů a schopnost rychle reagovat na nové trendy. To je značka Eveline Cosmetics, největší polský výrobce a vývozce kosmetiky. Zaměřuje se na inovace, využívá nové technologie a objevy světové kosmetologie, zároveň ale zůstává věrná ověřeným principům. Právě proto a díky garantované efektivnosti i vyváženému poměru kvality a ceny si kosmetika Eveline získala důvěru lidí ve více než 70 zemích 6 kontinentů světa.

Eveline kosmetika vznikla v roce 1983 v Polsku, o rok později se začaly prodávat první produkty dekorativní kosmetiky – řasenky a rtěnky. V roce 2000 pak došlo k rozšíření portfolia o řady péče o pleť, tělo a nehty. Už od svých počátků se tým Eveline snaží co nejpřesněji reagovat na stále se měnící očekávání zákazníků. Vychází z myšlenky, že základem pro řádnou péči o pleť, pokožku a zdůraznění přirozené krásy je výběr té správné a účinné kosmetiky. Při vývoji nových Eveline produktů proto klade důraz na to, aby vyšel vstříc potřebám lidí různých věkových kategorií a z různých koutů světa.

Díky své inovativnosti, kvalitě a profesionálnosti, mohla značka Eveline rozšířit své působení do více než 70 zemí a v každé z nich objevovat tajemství přirozené krásy. Připojte se i vy k jejich kosmetickému dobrodružství a vyzkoušejte bestsellery jako je tělové sérum Eveline Slim Extreme 4D redukující podkožní tuk či tekutý make-up s kyselinou hyaluronovou Eveline Wonder Match. Oblíbená je také paletka očních stínů Eveline Ruby Glamour, podkladová báze Eveline Unicorn Magic Drops nebo Eveline Angel Dream paletka.  A za zmínku stojí i Eveline krém na celulitidu Slim Extreme 4D.