Eveline Cosmetics Eye Max Precision tužka na oči s aplikátorem

9×
Eveline Cosmetics Eye Max Precision tužka na oči s aplikátorem
Eveline Cosmetics Eye Max Precision tužka na oči s aplikátorem
odstín Black 5 g
74

Kód: EVE1616 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Eveline Cosmetics Eye Max Precision
Vlastnosti

Popis:
Vysouvací, krémová a jemná tužka na oči s aplikátorem pro dokonale snadné vytvoření efektu kouřového líčení. Unikátní složení Ultra Durable v kombinaci s přírodními pigmenty umožní vychutnat si dokonale nalíčené oči po 24 hodin. Krémová textura oční linky umožňuje líčení bez námahy, bez přílišného napínání a namáhání jemné pleti okolo očí a kombinace účinných látek umožňuje velkolepé vizuální efekty.

Účinky:

  • dokonalé nalíčení až 24h
  • snadné vytvoření efektu kouřového líčení

Složení:

  • lanolin - přírodní látka podporující regulaci vody a lipidů, vede ke zvláčnění pleti a snazšímu nanášení
  • včelí vosk - obsahuje minerální látky, které dokonale pleť podporují v její pružnosti a vláčnosti

Jak aplikovat:
Přiložte tužku na oční linii nad/pod řasy a jemným tahem vykreslete linku. Pomocí aplikátoru lze linku rozetřít a dosáhnout tak perfektního kouřového líčení.

Vlastnosti

Odstín
černý

O značce Eveline Cosmetics

Značka Eveline Cosmetics byla založena v roce 1983 a dnes patří mezi největší výrobce kosmetiky v Polsku. Během svého působení na trhu se rozšířila do více než 70 zemí celého světa.

Eveline Cosmetics nabízí širokou paletu produktů dekorativní kosmetiky a výrobků pro péči o tvář i celé tělo. K filosofii značky patří rychlé reagování na nové trendy a myšlenka, že zvolit si správnou kosmetiku je nesmírně důležité.

Kosmetika Eveline se snaží co nejvíce zohlednit potřeby a požadavky svých zákazníků. Důraz klade na to, aby si v její nabídce vybral to nejlepší opravdu každý. Eveline Cosmetics znamená inovativnost, kvalitu, profesionalitu a garanci účinnosti v kombinaci s vstřícným přístupem k zákazníkům. Produkty jsou vysoce kvalitní a zároveň cenově příznivé.

Recenze Eveline Cosmetics Eye Max Precision9