Eveline Cosmetics#Clean Your Skin hloubkově čisticí tonikum

Eveline Cosmetics #Clean Your Skin hloubkově čisticí tonikum
Eveline Cosmetics #Clean Your Skin hloubkově čisticí tonikum
225 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: EVE03690

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Tonizační přípravek Eveline Cosmetics #Clean Your Skin pomůže dočistit, zharmonizovat a osvěžit vaši pleť.

Vlastnosti:

  • stahuje póry
  • odstraňuje začervenání pleti
  • zmírňuje projevy akné
  • zklidňuje a tonizuje

Jak používat:
Naneste na kosmetický tampon a krouživými pohyby pleť ošetřete.

Vlastnosti

Typ pleti
mastná, smíšená
Účinek
čištění, proti akné, minimalizace pórů

Dlouholetá tradice a zkušenosti, široké spektrum produktů a schopnost rychle reagovat na nové trendy. To je značka Eveline Cosmetics, největší polský výrobce a vývozce kosmetiky. Zaměřuje se na inovace, využívá nové technologie a objevy světové kosmetologie, zároveň ale zůstává věrná ověřeným principům. Právě proto a díky garantované efektivnosti i vyváženému poměru kvality a ceny si kosmetika Eveline získala důvěru lidí ve více než 70 zemích 6 kontinentů světa.

Eveline kosmetika vznikla v roce 1983 v Polsku, o rok později se začaly prodávat první produkty dekorativní kosmetiky – řasenky a rtěnky. V roce 2000 pak došlo k rozšíření portfolia o řady péče o pleť, tělo a nehty. Už od svých počátků se tým Eveline snaží co nejpřesněji reagovat na stále se měnící očekávání zákazníků. Vychází z myšlenky, že základem pro řádnou péči o pleť, pokožku a zdůraznění přirozené krásy je výběr té správné a účinné kosmetiky. Při vývoji nových Eveline produktů proto klade důraz na to, aby vyšel vstříc potřebám lidí různých věkových kategorií a z různých koutů světa.

Díky své inovativnosti, kvalitě a profesionálnosti, mohla značka Eveline rozšířit své působení do více než 70 zemí a v každé z nich objevovat tajemství přirozené krásy. Připojte se i vy k jejich kosmetickému dobrodružství a vyzkoušejte bestsellery jako je tělové sérum Eveline Slim Extreme 4D redukující podkožní tuk či tekutý make-up s kyselinou hyaluronovou Eveline Wonder Match. Oblíbená je také paletka očních stínů Eveline Ruby Glamour, podkladová báze Eveline Unicorn Magic Drops nebo Eveline Angel Dream paletka.  A za zmínku stojí i Eveline krém na celulitidu Slim Extreme 4D.