EucerinSun ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 50

1×
Eucerin Sun ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 50
Eucerin Sun ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 50
150 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: EUC0950

Popis:
Eucerin Sun Cream-Gel krém na opalování pro citlivou pokožku je účinnou obranou proti vzniku alergických reakcí na sluneční záření, spálení i chronickým poškozením vzniklým pobytem na slunci. Je také ochranou proti předčasnému stárnutí pokožky.
Laboratoře Eucerin vyvinuly ve spolupráci s předními dermatology řadu přípravků na opalování, které na pokožce vytvoří dokonalý štít odrážející škodlivé UV záření.
Eucerin Sun Cream-Gel SPF 50+ má unikátní systém biologické ochrany, který preventivně chrání před negativními účinky slunečního záření i pleť se sluneční intolerancí. Dokáže zabránit pronikání UV paprsků do hlubších vrstev kůže. Minimalizuje riziko podráždění a vznik alergií.

Účinky:

  • velmi účinně chrání pleť před spálením a poškozením
  • chrání pokožku před vznikem alergií 
  • prevence stárnutí pokožky
  • voděodolná

Složení:

  • alpha-glucosyl-rutin (AGR) – přírodní antioxidant, chrání kožní buňky před působením volných radikálů, zabraňuje vzniku alergií
  • vitamin E – aktivuje přirozené ochranné mechanismy
  • vysoce účinné UVA/UVB filtry – omezují riziko spálení slunečním zářením 
  • neobsahuje parfemace
  • klinicky a dermatologicky testováno a schváleno
  • netestováno na zvířatech

Typ pokožky:
Vhodný pro citlivou pokožku. 

Jak aplikovat:
Alespoň půl hodiny před pobytem na slunci, naneste dostatečné množství emulze na tělo a nechte důkladně vstřebat. Nevstřebané množství může zanechat skvrny na oblečení. Během dne aplikaci opakujte.


 

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

Dermokosmetická značka Eucerin patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru. Výzkum a vývoj svých přípravků zakládá na nejnovějších vědeckých poznatcích a úzké spolupráci s dermatology. Díky tomu nabízí produkty s medicínským přesahem, které reflektují moderní požadavky, splňují nejvyšší dermatologické standardy a respektují potřeby různých typů pleti i pokožky.

Kosmetika Eucerin má už více než 100letou tradici, kdy se naučila maximálně rozumět fungování kůže. Ikonická regenerační mast Eucerin Aquaphor byla prvně představena už v roce 1925 a její úspěch stále roste. Žádný obsah vody a univerzální použití jsou jen 2 z mnoha jejích benefitů. Produkty z kolekce Eucerin Hyaluron Filler zase představují vůbec první kosmetickou péči na světě, u níž bylo prokázáno, že zvyšuje účinky estetických zákroků s kyselinou hyaluronovou.

Ať už si vyberete pečující Eucerin krém, speciální sluneční péči nebo šetrný Eucerin šampon, značka má zkrátka jasný cíl – hledat vždy to nejlepší řešení pro zdravou a krásnou pleť.