EucerinSun ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25

Eucerin Sun ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25
Eucerin Sun ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25
150 ml

Kód: EUC0056 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Eucerin Sun
Vlastnosti

Popis:
Krémový gel na opalování Eucerin Sun Cream-Gel SPF 25+ poskytuje pokožce obranu  proti možnému vzniku alergických reakcí. Unikátní systém biologické ochrany s rostlinným antioxidantem chrání kožní buňky před působením volných radikálů, které jsou hlavními spouštěči slunečních alergií. Další účinná složka vitamin E aktivuje přirozené ochranné mechanismy v pokožce a umožňuje tak pobyt na slunci i osobám, které trpí sluneční alergií.

Klinické a dermatologické studie prokázaly výbornou snášenlivost i u velmi citlivé pokožky. Gel na opalování Eucerin Sun Cream-Gel neobsahuje parabeny, parfemace ani emulgátory. Minimalizuje tak riziko podráždění a vzniku alergií. Vaše pokožka bude nejen dokonale chráněná před alergickou reakcí na sluneční záření, ale také před předčasným stárnutím.

Účinky:

  • chrání před slunečním zářením
  • omezuje riziko vzniku slunečních alergií
  • je voděodolný

Složení:

  • alpha-glucosyl-rutin (AGR) – antioxidant
  • vitamin E – neutralizuje volné radikály

Jak aplikovat:
Naneste na pokožku v dostatečném množství nejméně 30 minut před pobytem na slunci. Důkladně rozetřete a nechte vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima. Během dne aplikaci opakujte. Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
střední ochrana (SPF 15 – SPF 25)

Napsali jsme o Eucerin Sun
Články

O značce Eucerin

Dermokosmetická značka Eucerin patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru. Výzkum a vývoj svých přípravků zakládá na nejnovějších vědeckých poznatcích a úzké spolupráci s dermatology. Díky tomu nabízí produkty s medicínským přesahem, které reflektují moderní požadavky, splňují nejvyšší dermatologické standardy a respektují potřeby různých typů pleti i pokožky.

Kosmetika Eucerin má už více než 100letou tradici, kdy se naučila maximálně rozumět fungování kůže. Ikonická regenerační mast Eucerin Aquaphor byla prvně představena už v roce 1925 a její úspěch stále roste. Žádný obsah vody a univerzální použití jsou jen 2 z mnoha jejích benefitů. Produkty z kolekce Eucerin Hyaluron Filler zase představují vůbec první kosmetickou péči na světě, u níž bylo prokázáno, že zvyšuje účinky estetických zákroků s kyselinou hyaluronovou.

Ať už si vyberete pečující Eucerin krém, speciální sluneční péči nebo šetrný Eucerin šampon, značka má zkrátka jasný cíl – hledat vždy to nejlepší řešení pro zdravou a krásnou pleť.

Recenze Eucerin Sun