Eucerin Hyaluron-Fillerkosmetická sada II.

1×
Eucerin Hyaluron-Filler kosmetická sada II.
Eucerin Hyaluron-Filler kosmetická sada II.

Kód: EUC02326 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hyaluron-Filler noční obnovující a vyplňující sérum 30 ml + DermatoClean micelární čisticí voda 3 v 1 200 ml + kosmetická taštička

Vlastnosti

Aktivní látky
kyselina hyaluronová
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
anti-age, exfoliace
Věk
vrásky

O značce Eucerin

Dermokosmetická značka Eucerin patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru. Výzkum a vývoj svých přípravků zakládá na nejnovějších vědeckých poznatcích a úzké spolupráci s dermatology. Díky tomu nabízí produkty s medicínským přesahem, které reflektují moderní požadavky, splňují nejvyšší dermatologické standardy a respektují potřeby různých typů pleti i pokožky.

Kosmetika Eucerin má už více než 100letou tradici, kdy se naučila maximálně rozumět fungování kůže. Ikonická regenerační mast Eucerin Aquaphor byla prvně představena už v roce 1925 a její úspěch stále roste. Žádný obsah vody a univerzální použití jsou jen 2 z mnoha jejích benefitů. Produkty z kolekce Eucerin Hyaluron Filler zase představují vůbec první kosmetickou péči na světě, u níž bylo prokázáno, že zvyšuje účinky estetických zákroků s kyselinou hyaluronovou.

Ať už si vyberete pečující Eucerin krém, speciální sluneční péči nebo šetrný Eucerin šampon, značka má zkrátka jasný cíl – hledat vždy to nejlepší řešení pro zdravou a krásnou pleť.

Recenze Eucerin Hyaluron-Filler