Eucerin Elasticity+Fillerkosmetická sada I.

Eucerin Elasticity+Filler kosmetická sada I.
Eucerin Elasticity+Filler kosmetická sada I.

Kód: EUC02329 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: denní krém pro zralou pleť SPF 15 50 ml + intenzivně vyživující noční krém pro zralou pleť 50 ml + kosmetická taštička

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Konzistence
krém
Účinek
anti-age, lifting a zpevnění
Kdy používat
na noc, na den
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
vrásky a zralá pleť, pro všechny typy pleti
Typ sady
dárková sada

O značce Eucerin

Dermokosmetická značka Eucerin patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru. Výzkum a vývoj svých přípravků zakládá na nejnovějších vědeckých poznatcích a úzké spolupráci s dermatology. Díky tomu nabízí produkty s medicínským přesahem, které reflektují moderní požadavky, splňují nejvyšší dermatologické standardy a respektují potřeby různých typů pleti i pokožky.

Kosmetika Eucerin má už více než 100letou tradici, kdy se naučila maximálně rozumět fungování kůže. Ikonická regenerační mast Eucerin Aquaphor byla prvně představena už v roce 1925 a její úspěch stále roste. Žádný obsah vody a univerzální použití jsou jen 2 z mnoha jejích benefitů. Produkty z kolekce Eucerin Hyaluron Filler zase představují vůbec první kosmetickou péči na světě, u níž bylo prokázáno, že zvyšuje účinky estetických zákroků s kyselinou hyaluronovou.

Ať už si vyberete pečující Eucerin krém, speciální sluneční péči nebo šetrný Eucerin šampon, značka má zkrátka jasný cíl – hledat vždy to nejlepší řešení pro zdravou a krásnou pleť.

Recenze Eucerin Elasticity+Filler