Eubos Children Calm Skin

ochranný gelový krém SPF 30

Eubos Children Calm Skin ochranný gelový krém SPF 30
Eubos Children Calm Skin ochranný gelový krém SPF 30
50 ml

Kód: EUB1351 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Eubos Children Calm Skin
50 ml

Popis kosmetiky Eubos Children Calm Skin

Přípravek na opalování Eubos Children Calm Skin slouží jako spolehlivá ochrana před slunečním zářením pro dětskou pokožku.

Vlastnosti:

  • poskytuje ochranu před UV zářením
  • zabraňuje vysušování pokožky
  • regeneruje a zklidňuje
  • chrání před spálením kůže

Jak používat:
Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla.

Vlastnosti

Konzistence
gelový krém
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Typ pleti
citlivá, suchá
Typ pokožky
citlivá
Účinek
zklidnění

O značce Eubos

Historie německé značky EUBOS sahá do roku 1930, kdy stomatolog Heinrich Werner Janssen založil farmaceutickou společnost Dr. Janssen & Co. Později převzal firmu Dr. Hobein & Co. a začal se věnovat také výrobě kosmetiky.

Hned první produkt EUBOS – takzvané „mýdlo bez mýdla“ – si získal obrovskou oblibu zákazníků. Další povedené přípravky (například speciální mycí emulze) na sebe nenechaly dlouho čekat.

EUBOS se může pochlubit tím, že má řešení pro každého. Nezáleží na tom, zda vás trápí suchá, citlivá nebo stárnoucí pokožka, z její bohaté nabídky si určitě vyberete. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž dětská řada. Krémy, sprchové oleje, regenerační séra a ostatní produkty značky EUBOS jsou vyvíjeny na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Obsahují osvědčené ingredience jako mandlový olej nebo aloe vera a před svým uvedením do prodeje procházejí přísnými testy účinnosti i snášenlivosti.

Sečteno a podtrženo, EUBOS je velice kvalitní a bezpečná kosmetika, která rozhodně stojí za vyzkoušení. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že ji doporučuje mnoho dermatologů a pediatrů. Značka EUBOS jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po kráse i zdraví, potýkají se s různými kožními problémy nebo jsou nároční a nespokojí se s málem.