Eubos Children Calm Skin

koupelový olej pro jemnou a hladkou pokožku

Eubos Children Calm Skin koupelový olej pro jemnou a hladkou pokožku
Eubos Children Calm Skin koupelový olej pro jemnou a hladkou pokožku
125 ml
219

Kód: EUB1349 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Eubos Children Calm Skin
125 ml | 219

Popis produktu Eubos Children Calm Skin

Přípravek Eubos Children Calm Skin jemně pečuje o dětskou pokožku při koupeli.

Vlastnosti:

  • hydratuje a zvláčňuje
  • dodává pokožce výživu
  • respektuje přirozené pH pokožky
  • zachovává přirozenou obranyschopnost pokožky

Složení:

  • bez parfemace

Jak používat:
Malé množství přípravku přidejte do již napuštěné koupele.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pokožky
citlivá, suchá

O značce Eubos

Historie německé značky EUBOS sahá do roku 1930, kdy stomatolog Heinrich Werner Janssen založil farmaceutickou společnost Dr. Janssen & Co. Později převzal firmu Dr. Hobein & Co. a začal se věnovat také výrobě kosmetiky.

Hned první produkt EUBOS – takzvané „mýdlo bez mýdla“ – si získal obrovskou oblibu zákazníků. Další povedené přípravky (například speciální mycí emulze) na sebe nenechaly dlouho čekat.

EUBOS se může pochlubit tím, že má řešení pro každého. Nezáleží na tom, zda vás trápí suchá, citlivá nebo stárnoucí pokožka, z její bohaté nabídky si určitě vyberete. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž dětská řada. Krémy, sprchové oleje, regenerační séra a ostatní produkty značky EUBOS jsou vyvíjeny na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Obsahují osvědčené ingredience jako mandlový olej nebo aloe vera a před svým uvedením do prodeje procházejí přísnými testy účinnosti i snášenlivosti.

Sečteno a podtrženo, EUBOS je velice kvalitní a bezpečná kosmetika, která rozhodně stojí za vyzkoušení. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že ji doporučuje mnoho dermatologů a pediatrů. Značka EUBOS jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po kráse i zdraví, potýkají se s různými kožními problémy nebo jsou nároční a nespokojí se s málem.