Etiaxil Original

antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní pro normální pokožku

Etiaxil Original antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní pro normální pokožku
Etiaxil Original antiperspirant roll-on s účinkem 3 - 5 dní pro normální pokožku
15 ml

Kód: ETI2639 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Etiaxil Original

Antiperspirant Etiaxil Original optimálně absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý den pocit svěžesti a čistoty.

Vlastnosti

Druh balení
deo roll-on
Typ pokožky
normální

O značce Etiaxil

Polská společnost Etiaxil se zaměřuje na vývoj a prodej špičkových antiperspirantů. V této oblasti se jí podařilo dosáhnout obrovského úspěchu, což dokazuje i velké množství pozitivních ohlasů od jejích zákazníků.
Etiaxil cílí především na lidi, kteří trpí hyperhidrózou (nadměrným pocením). Bylo klinicky prokázáno, že produkty této značky jsou mimořádně účinné a působí opravdu dlouhou dobu. Jediná dávka vám poskytne ochranu na tři až sedm dní! Jak je to možné?
Přípravky Etiaxil obsahují chlorid hlinitý na alkoholové bázi, který reaguje s vodou v potních kanálcích. Tím dojde k vytvoření dočasné gelové vrstvy, bránící potu v dosažení povrchu pokožky. Patentovaný systém CPX současně vyrovnává hladinu pH a minimalizuje tak riziko podráždění.
Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž skutečnost, že ve složení antiperspirantů Etiaxil nenaleznete žádné aromatické látky, takže se nebudou tlouct s vašimi parfémy či jinou kosmetikou. Značka Etiaxil jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí za všech okolností krásně vonět, věnují se nějakému sportu a mají příliš aktivní potní žlázy.