Etat Libre d’Orange Rienparfémovaná voda unisex

Etat Libre d’Orange Rien parfémovaná voda unisex
Etat Libre d’Orange Rien parfémovaná voda unisex
Doporučená maloobchodní cena
3 260

Ušetříte 28%
100 ml
2 349

Kód: ELD0266 | Více než 5 ks skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 29. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 29. 10. 2020

Popis parfému Etat Libre d’Orange Rien
Složení

Rien je balzámová kožená vůně pro muže a ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda Rien se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální a provokativní vůně a je návratem k ideálu parfému – k jeho živočišné energii, smyslné síle a základnímu vyjádření těla a jeho touhy.

Parfémovanou vodu Etat Libre d'Orange Rien vytvořil renomovaný návrhář vůní Antoine Lie. Její až zenově filozofickou inspiraci naznačuje již název, který znamená „Nic“. Zástupci značky uvádí ke vzniku Rien následující: „Nic je Všechno. Nevěřte tomu, co vidíte na první pohled… ’Rien’ je druhou kůží, parfémem, který přilne k tělu a setrvá v mysli. Jako odpustitelný hřích na pokraji smrtelnosti, je neodolatelný a odhodlaně pronikavý. Tak lehká jako mohér a tak vzácná jako kašmír, tato vůně zahaluje kůži pudrovitým objetím. Má pečlivou eleganci a hypnotickou krásu moderního Doriana Graye v ženské/mužské verzi. Nádherná vůně, která zanechává nezapomenutelný otisk…“

Vonná kompozice Etat Libre d’Orange Rien sestává z akordů kůže, kadidla, aldehydů, kosatce, jantaru, pačuli, větvičníku (oakmoss), růže, sturače (styrax), labdana, kmínu a černého pepře. Celkové aroma parfémované vody Rien spojuje balzámové, kouřové a kožené stránky s aldehydovými a smyslnými aspekty a výsledkem je záhadná, ohromující a naprosto nezapomenutelná vůně. Parfémovaná voda Rien, další mistrovské vonné dílo unikátní značky  Etat Libre d’Orange, je nádherná, unikátní a nepřehlédnutelná.

Parfémovaná voda Etat Libre d’Orange Rien se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy dodá unikátní šarm a spolehlivě zajistí pozornost jeho okolí. Získá si především ženy a muže, kteří mají rádi velmi originální vůně s balzámovými, koženými a aldehydovými stránkami. Vyzkoušet by ji měl také každý milovník skutečně unikátních vůní, který u parfému hledá osvobozující inspiraci.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení. V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu Rien tak obdržíte v čisté uniformní lahvičce doplněné jednoduchou krabičkou.  Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a ozvláštněte svůj den vůní, která se stane vaší druhou kůží.

Etat Libre d’Orange Rien – elegantní, záhadná a ohromující vůně s nezapomenutelným otiskem.

Složení

Složení
ambra, černý pepř, kmín, kůže, růže, aldehydy, mech, kadidlo, sturač, labdanum, pačuli
Druh vůně
chypre, dřevitá

O značce Etat Libre d’Orange

Etat Libre d’Orange jsou nekonvenční parfémy, které vás budou šokovat! Tyto kontroverzní vůně plné smyslnosti zaujaly celý svět. Jejich neobvyklé aroma zaujme každého, kdo rád vyhledává originální věci a nebojí se být extravagantní.

Francouzská značka parfémů Etat Libre d’Orange vznikla v roce 2006. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům důvěrně známé vůně z každodenního života, kterými by ovšem nikoho nenapadlo se navonět. Výjimkou tak například není ani aroma parfému připomínající lidské sekrety.

Na vzniku parfémů Etat Libre d’Orange se také podílela již řada slavných osobností a návrhářů. Vyzkoušejte originální parfémy Etat Libre d’Orange a obohaťte tak svůj styl něčím naprosto originálním!

Recenze Etat Libre d’Orange Rien