Etat Libre d’Orange Like Thisparfémovaná voda pro ženy

Etat Libre d’Orange Like This parfémovaná voda pro ženy
Etat Libre d’Orange Like This parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
3 260

Ušetříte 32%
100 ml
2 229

Kód: ELD0112 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra středa 29. 1. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Etat Libre d’Orange Like This
Složení

Like This je květinová vůně pro ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda Like This se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální a provokativní vůně a je návratem k ideálu parfému – k jeho živočišné energii, smyslné síle a základnímu vyjádření těla a jeho touhy.

Parfémovaná voda Etat Libre d'Orange Like This byla vytvořena jako pocta oceňované britské herečce Katherine Mathildě „Tildě“ Swinton. Oblíbenou vůní této nesmírně inteligentní a osobitě krásné ženy je vůně domova, a tak pro ni renomovaná návrhářka vůní Mathilde Bijaoui vytvořila magický lektvar právě s takovým úchvatným aroma. Etat Libre d'Orange Like This současně odráží neobyčejný půvab a talent Tildy Swinton. Vůně Like This tak je neobvyklá a přitom přívětivá, delikátní a současně silná, nerušivě svůdná a především plná záře.

K inspiraci Etat Libre d'Orange Like This sami zástupci značky uvádí: „Tato žena je na výpravě za zodpovězením věčné záhady – kde je láska? Odlupuje vrstvy svých soukromých potřeb, zbavuje se svých osobních tužeb. Následuje instinktivní cestu na místo, kde se ’nyní’ potkává s ’tehdy’, a zjišťuje, že odpověď tu byla přítomná celou dobu. A jaký to je pocit nalézt vůni, která vás přivede domů? Takové (’Like This’).“ Název parfémované vody je pak inspirován úryvkem z oblíbené básně Tildy Swinton od perského básníka, právníka, teologa a učitele súfismu Rúmího.

Vonná kompozice neobyčejné parfémované vody Etat Libre d'Orange Like This sestává z akordů slaměnky, dýně, zázvoru, vetiveru, pižma, neroli, mandarinky, otočníku (heliotrope) a růže. Celkové aroma, spojující sladké a bylinné stránky s hřejivě i svěže kořenitými a citrusovými aspekty, nabízí ve svém vývoji šťavnatost, zemitost, nádech exotičnosti, sladkost i pikantnost, bujnost i intimitu. Stejně jako předobraz vůně, naprosto výjimečná Tilda Swinton, i parfémovaná voda Like This prolamuje umělecké konvence. Obě dvě je nutné zažít, aby se jim dalo skutečně porozumět.

Nádherná, unikátní, přívětivá, poutavá a především obtížně popsatelná parfémovaná voda Like This se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Své nositelce vždy dodá pocit naprosté výjimečnosti a podtrhne její osobitost. Získá si především ženy, které mají rády velmi unikátní a originální květinovo-bylinné, sladké a současně kořenité vůně s tak originálními akordy, jako je dýně. Vyzkoušet by ji měla také každá milovnice odvážných vůní, která u parfému hledá osvobozující inspiraci a hluboký význam.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení. V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu Like This tak obdržíte v lahvičce s čistým designem. Jednoduchá krabička upozorňuje na výjimečnost vůně výraznou tmavooranžovou barvou. Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a nechte se nadchnout vůní, inspirovanou právem obdivovanou a naprosto výjimečnou britskou herečkou.

Etat Libre d’Orange Like This – Tilda Swinton – nepopsatelně neobyčejná vůně nepopsatelně neobyčejné ženy.

Složení

Složení
dýně, růže, neroli, pižmo, otočník, vetiver, mandarinka, slaměnka, zázvor
Druh vůně
květinová

O značce Etat Libre d’Orange

Etat Libre d’Orange jsou nekonvenční parfémy, které vás budou šokovat! Tyto kontroverzní vůně plné smyslnosti zaujaly celý svět. Jejich neobvyklé aroma zaujme každého, kdo rád vyhledává originální věci a nebojí se být extravagantní.

Francouzská značka parfémů Etat Libre d’Orange vznikla v roce 2006. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům důvěrně známé vůně z každodenního života, kterými by ovšem nikoho nenapadlo se navonět. Výjimkou tak například není ani aroma parfému připomínající lidské sekrety.

Na vzniku parfémů Etat Libre d’Orange se také podílela již řada slavných osobností a návrhářů. Vyzkoušejte originální parfémy Etat Libre d’Orange a obohaťte tak svůj styl něčím naprosto originálním!

Recenze Etat Libre d’Orange Like This