Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde

parfémovaná voda unisex 100 ml

Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex 100 ml
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex 100 ml
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex 100 ml
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex 100 ml
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex 100 ml
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde parfémovaná voda unisex 100 ml
3 260

Ušetříte 43%
100 ml
1 863

Kód: ELD0263 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde
100 ml | 1 863

Popis parfému Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde

La Fin Du Monde je dřevitá aromatická vůně pro muže a ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda La Fin Du Monde se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální a provokativní vůně a je návratem k ideálu parfému – k jeho živočišné energii, smyslné síle a základnímu vyjádření těla a jeho touhy.

Parfémovanou vodu Etat Libre d'Orange La Fin Du Monde vytvořil renomovaný návrhář vůní Quentin Bisch. Její skutečně originální a poutavou inspiraci prozrazuje již název, který znamená „Konec světa“. S humorným nadhledem, značce Etat Libre d'Orange vlastním, uvádí její zástupci ke vzniku La Fin Du Monde následující: „Dobrá, víme, co si myslíte. Že tohle už známe. Apokalyptické vize, Armageddon. Kulty Soudného dne, hromadné sebevraždy. Mayský kalendář. Přestáli jsme paniku Milénia. Viděli jsme všechny filmy, od Dr. Divnolásky po Melancholii. Známe proroctví Nového zákona, slyšeli jsme o konci světa… Ale jedna otázka zůstává: Jak to bude vonět…?“

Nesmírně originální a nápaditá vonná kompozice Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde sestává z akordů pražené kukuřice (popcorn), kosatce, střelného prachu, madagaskarského černého pepře, haitského vetiveru, mrkvových semínek, kmínu, sezamu, frézie, santalového dřeva, semínek aromatické květiny ambrette (známé také jako Musk Mallow) a sturače (styrax). Celkové aroma parfémované vody La Fin Du Monde nápaditě a vyváženě spojuje kouřové, pudrovité, dřevité, květinové a specificky gurmánské stránky. Výsledkem je naprosto nezaměnitelná vůně, právě tak vzrušující a hravá, jak bychom očekávali od parfému s nadhledem inspirovaného koncem světa, a přitom překvapivě příjemná a dobře nositelná.

Parfémovaná voda Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy naplní den příjemně vzrušující atmosférou a spolehlivě zajistí pozornost jeho okolí. Získá si především ženy a muže, kteří mají rádi velmi originální mnohostranné vůně s vysoce nápaditým akordy, jako je popcorn či střelný prach. Vyzkoušet by ji měl také každý milovník skutečně unikátních a odvážných vůní, který u parfému hledá osvobozující inspiraci.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení. V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu La Fin Du Monde tak obdržíte v lahvičce s čistým designem. Jednoduchá krabička upozorňuje na výjimečnost vůně zlatavou barvou. Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a ozvláštněte svůj den vůní, vtipně a nápaditě inspirovanou koncem světa.

Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde – vůně pro ty, kdo si chtějí každý den užít, jako by byl poslední.

Složení

Složení
ambrette, černý pepř, frézie, kmín, kosatec, mrkev, popcorn, santalové dřevo, sezam, střelný prach, sturač, vetiver
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Etat Libre d’Orange

Etat Libre d’Orange jsou nekonvenční parfémy, které vás budou šokovat! Tyto kontroverzní vůně plné smyslnosti zaujaly celý svět. Jejich neobvyklé aroma zaujme každého, kdo rád vyhledává originální věci a nebojí se být extravagantní.

Francouzská značka parfémů Etat Libre d’Orange vznikla v roce 2006. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům důvěrně známé vůně z každodenního života, kterými by ovšem nikoho nenapadlo se navonět. Výjimkou tak například není ani aroma parfému připomínající lidské sekrety.

Na vzniku parfémů Etat Libre d’Orange se také podílela již řada slavných osobností a návrhářů. Vyzkoušejte originální parfémy Etat Libre d’Orange a obohaťte tak svůj styl něčím naprosto originálním!

Recenze Etat Libre d’Orange La Fin Du Monde

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!