Etat Libre d’Orange Eau De Protection parfémovaná voda pro ženy

Etat Libre d’Orange Eau De Protection parfémovaná voda pro ženy
Etat Libre d’Orange Eau De Protection parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: ELD0267 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Etat Libre d’Orange Eau De Protection
Složení

Eau De Protection je orientální květinová vůně pro ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda Eau De Protection se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální a provokativní vůně a je návratem k ideálu parfému – k jeho živočišné energii, smyslné síle a základnímu vyjádření těla a jeho touhy.

Parfémovanou vodu Etat Libre d'Orange Eau De Protection vytvořili renomovaní návrháři vůní Antoine Lie a Antoine Maisondieu pro španělskou herečku Rossy de Palma. Ústřední vášnivá růžová nota je inspirovaná její zahradou v Madridu a celkově je Eau De Protection (často uváděná také pod názvem „Rossy de Palma Eau de Protection“), jak tvůrci uvádí, „magickým elixírem, nástrojem transformace, který mohl být vytvořen jedině rozdrcením plné náruče růží“. Antoine Lie a Antoine Maisondieu vytvořili pro neobyčejnou herečku a múzu několika slavných návrhářů vůni, sloužící jako ochrana, útočiště na bojišti lásky (odtud název „Eau De Protection“).  Vůni, která ztělesňuje svou vášnivou nositelku, hladí ji a v jejím okolí přitom vyvolává respekt.

Etat Libre d'Orange Eau De Protection je současně varováním a výzvou, slibem a hrozbou. Je temným magickým elixírem, gotickou růží, vůní vášně a svodu, podmanivou pastí, do které každý dychtí padnout. Neobyčejná vonná kompozice Eau De Protection se v hlavě otevírá akordy zázvoru, bergamotu a černého pepře z Madagaskaru. V srdci zavoní jasmín a bulharská růže a základ sestává z tónů pačuli, benzoinu, kakaa a kadidla. Celkové aroma, spojující růžovou a kořenitou stránkou s balzámovými aspekty, je – stejně jako žena, která vůni inspirovala, - neobyčejné, uhrančivé, vášnivé a nezaměnitelné. Parfémovaná voda  Etat Libre d'Orange Eau De Protection nabízí zcela nekonvenční a naprosto nezapomenutelné pojetí růže.

Parfémovaná voda Eau De Protection se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Své nositelce vždy dodá pocit naprosté výjimečnosti a podtrhne její odvážně smyslnou stránku. Získá si především ženy, které mají rády velmi osobité a originální květinové vůně s růží v hlavní roli. Vyzkoušet by ji měla také každá milovnice odvážných vůní, která u parfému hledá osvobozující inspiraci a až afrodiziakální svůdnost.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení. V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu Eau De Protection tak obdržíte v lahvičce s čistým designem. Jednoduchá krabička upozorňuje na výjimečnost vůně výraznou tmavorůžovou barvou. Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a probuďte svou smyslnost s vůní, inspirovanou naprosto neobyčejnou a nekonvenční španělskou herečkou.

Etat Libre d’Orange Eau De Protection – Rossy de Palma - naprosto výjimečná vůně naprosto výjimečné ženy.

Složení

Složení
zázvor, černý pepř, benzoin, pačuli, kakao, bulharská růže, jasmín, bergamot, kadidlo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Etat Libre d’Orange

Etat Libre d’Orange jsou nekonvenční parfémy, které vás budou šokovat! Tyto kontroverzní vůně plné smyslnosti zaujaly celý svět. Jejich neobvyklé aroma zaujme každého, kdo rád vyhledává originální věci a nebojí se být extravagantní.

Francouzská značka parfémů Etat Libre d’Orange vznikla v roce 2006. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům důvěrně známé vůně z každodenního života, kterými by ovšem nikoho nenapadlo se navonět. Výjimkou tak například není ani aroma parfému připomínající lidské sekrety.

Na vzniku parfémů Etat Libre d’Orange se také podílela již řada slavných osobností a návrhářů. Vyzkoušejte originální parfémy Etat Libre d’Orange a obohaťte tak svůj styl něčím naprosto originálním!

Recenze Etat Libre d’Orange Eau De Protection