Etat Libre d’Orange Divin'Enfantparfémovaná voda unisex

Etat Libre d’Orange Divin'Enfant parfémovaná voda unisex
Etat Libre d’Orange Divin'Enfant parfémovaná voda unisex
Doporučená maloobchodní cena
3 260

Ušetříte 33%
100 ml
2 189

Kód: ELD0262 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra čtvrtek 4. 6. 2020
Osobní odběr
již dnes

Popis parfému Etat Libre d’Orange Divin'Enfant
Složení

Divin’Enfant je sladká květinová vůně pro muže a ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda Divin’Enfant se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální a provokativní vůně a je návratem k ideálu parfému.

Parfémovanou vodu Etat Libre d'Orange Divin’Enfant, jejíž název lze volně přeložit jako „božské dítě“, vytvořil renomovaný návrhář vůní Antoine Lie. Inspirací mu byla dualita nevinnosti a čtverácké bezohlednosti dítěte. Jak tvůrci uvádí, „dítě dokáže svou svéhlavostí současně okouzlit i pozlobit. Může být neodolatelné svým andělsky sladkým úsměvem, ale také nás dokáže přivádět k šílenství falešnou démonickou nevinností.“ Vůně Divin’Enfant ztělesňuje právě takového „drahého malého tyrana“, který si vždy dokáže prosadit své vrtochy. Parfémovaná voda Etat Libre d'Orange Divin'Enfant je stejně jako on naprosto rozkošná, neodolatelná, překvapivá a naprosto nebývale působivá a podmanivá.

Nápaditá vonná kompozice Etat Libre d’Orange Divin’Enfant sestává z akordů květů pomerančovníku, marshmallow, jantaru, pižma, tabáku, růže, kávy, kůže a fazole tonka. Po sladkém a andělsky něžném otevření, ve kterém hrají hlavní roli dominantní noty květů pomerančovníku a  marshmallow, následuje překvapivý vývoj, dokonale evokující neodolatelného malého démona. Káva, kůže a tabák jsou pronikavým symbolem našich bezesných nocí. Parfémovaná voda Divin'Enfant, v jejímž celkovém aroma se úchvatně spojují sladké a bílé květinové stránky s tabákovými, koženými a pižmovými aspekty, je pravou perlou značky Etat Libre d'Orange a rozhodně patří mezi nejpůsobivější vůně vůbec.

Parfémovaná voda Etat Libre d’Orange Divin’Enfant se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Ve svém nositeli vždy probudí jeho vnitřní prostořeké a současně okouzlující dítě a dodá každému jeho dni poutavý náboj. Získá si především ženy a muže, kteří mají rádi velmi originální sladké květinové vůně, zejména pak s výraznými akordy květů pomerančovníku. Vyzkoušet by ji měl také každý milovník skutečně unikátních a odvážných vůní, který u parfému hledá osvobozující inspiraci.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení.  V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu Divin’Enfant tak obdržíte v čisté uniformní lahvičce doplněné jednoduchou krabičkou. Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a osvoboďte své smysly s vůní, která si rozumí s vaším vnitřním dítětem.

Etat Libre d’Orange Divin’Enfant – neodolatelná vůně inspirovaná dítětem, jakožto „drahým malým tyranem“.

Složení

Složení
ambra, kůže, tonka fazole, růže, pižmo, ibišek, káva, tabák
Druh vůně
květinová

O značce Etat Libre d’Orange

Etat Libre d’Orange jsou nekonvenční parfémy, které vás budou šokovat! Tyto kontroverzní vůně plné smyslnosti zaujaly celý svět. Jejich neobvyklé aroma zaujme každého, kdo rád vyhledává originální věci a nebojí se být extravagantní.

Francouzská značka parfémů Etat Libre d’Orange vznikla v roce 2006. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům důvěrně známé vůně z každodenního života, kterými by ovšem nikoho nenapadlo se navonět. Výjimkou tak například není ani aroma parfému připomínající lidské sekrety.

Na vzniku parfémů Etat Libre d’Orange se také podílela již řada slavných osobností a návrhářů. Vyzkoušejte originální parfémy Etat Libre d’Orange a obohaťte tak svůj styl něčím naprosto originálním!

Recenze Etat Libre d’Orange Divin'Enfant