Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Dangerous Complicityparfémovaná voda unisex

Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Dangerous Complicity parfémovaná voda unisex 100 ml
Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Dangerous Complicity parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: ELD0259 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 1200 Kč si můžete v košíku vybrat až z 12 skvělých produktů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Dangerous Complicity

Dangerous Complicity je dřevitá vůně pro muže a ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda Dangerous Complicity se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální a provokativní vůně a je návratem k ideálu parfému – k jeho živočišné energii, smyslné síle a základnímu vyjádření těla a jeho touhy.

Parfémovanou vodu Etat Libre d'Orange Dangerous Complicity vytvořila renomovaná návrhářka vůní Violaine Collas. Inspirací jí byl nesmrtelný příběh Adama a Evy, kteří snědením zakázaného ovoce posunuli spoluvinu na novou úroveň a dodali jí dimenzi nebezpečnosti. Odtud název Dangerous Complicity, tedy „nebezpečná spoluvina“. „Každá nebezpečná spoluvina vyžaduje příměs něčeho, co přesahuje touhu, sahá až za závazek,“ uvádí zástupci značky k inspiraci parfémované vody Dangerous Complicity – vůně, která „mluví jazykem kůže“. „Adam a Eva ztratili svou nevinnost a svůj ráj, a tím otevřeli dveře tělesné energii, byli osvobozeni od omezení a mohli vytvořit vlastní verzi Edenu. Zakázané ovoce se stalo jednosměrným lístkem k Etat Libre d’Orange.“

Nesmírně originální a nápaditá vonná kompozice Etat Libre d’Orange Dangerous Complicity sestává z akordů rumu, zázvoru, kokosu, bobkového listu, puškvorce, čínské vonokvětky (osmanthus), egyptského jasmínu, ylang-ylang, pačuli, kůže, santalového a kašmírového dřeva a lorenoxu – syntetické molekuly, komplexního akordu s dřevitě-jantarovo-kožnatým aroma. Celkové aroma parfémované vody Dangerous Complicity nápaditě spojuje dominantní dřevitou a svěže kořenitou stránku s květinovými, sladkými, kožovitými a ovocnými aspekty. Velmi výrazná vonokvětka se svou uhrančivou vábivostí se pojí s jasmínem, kterému se připisují afrodiziakální vlastnosti, se silou kůže a zábrany odstraňujícím rumem… Tak vzniká vůně povzbuzující k porušování pravidel a riskování a vstupu do „nebezpečné spoluviny“ srdcí, myslí a těl…

Intimní, svůdná, odvážná a nesmírně originální vůně parfémované vody Dangerous Complicity se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy dodá pocit smyslnosti a až nestoudné svobody a zahalí ho do aroma vyzívajícího k „hříchu“. Získá si především ženy a muže, kteří mají rádi velmi originální vůně spojující dřevité a kořenité stránky s nápaditými atraktivními akordy, jako je rum či kůže. Vyzkoušet by ji měl také každý milovník skutečně originálních a odvážných vůní, který u parfému hledá osvobozující inspiraci a až afrodiziakální svůdnost.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení. V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu Dangerous Complicity tak obdržíte v čisté uniformní lahvičce doplněné jednoduchou krabičkou. Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a probuďte svou smyslnost s vůní, inspirovanou prvotním hříchem, pojatým jako osvobození.

Etat Libre d’Orange Dangerous Complicity – intimní a svůdná vůně, která hovoří jazykem kůže.

Složení

Složení
bobkový list, egyptský jasmín, kašmírové dřevo, kokos, kůže, lorenox, pačuli, rum, santalové dřevo, vonokvětka, ylang-ylang, zázvor
Druh vůně
aromatická

O značce Etat Libre d’Orange

Etat Libre d’Orange jsou nekonvenční parfémy, které vás budou šokovat! Tyto kontroverzní vůně plné smyslnosti zaujaly celý svět. Jejich neobvyklé aroma zaujme každého, kdo rád vyhledává originální věci a nebojí se být extravagantní.

Francouzská značka parfémů Etat Libre d’Orange vznikla v roce 2006. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům důvěrně známé vůně z každodenního života, kterými by ovšem nikoho nenapadlo se navonět. Výjimkou tak například není ani aroma parfému připomínající lidské sekrety.

Na vzniku parfémů Etat Libre d’Orange se také podílela již řada slavných osobností a návrhářů. Vyzkoušejte originální parfémy Etat Libre d’Orange a obohaťte tak svůj styl něčím naprosto originálním!

Recenze Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Dangerous Complicity

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!