Etat Libre d’Orange Cologne parfémovaná voda unisex

Etat Libre d’Orange Cologne parfémovaná voda unisex
Etat Libre d’Orange Cologne parfémovaná voda unisex
50 ml

Kód: ELD0209 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Etat Libre d’Orange Cologne
Složení

Cologne je citrusová květinová vůně pro muže a ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda Cologne se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální vůně a je návratem k ideálu parfému – k jeho živočišné energii, smyslné síle a základnímu vyjádření těla a jeho touhy.

Parfémovanou vodu Etat Libre d'Orange Cologne vytvořila renomovaná návrhářka vůní Alexandra Kosinski jako jemné uvedení do excentrické smyslné kolekce vůní značky, něžnou iniciaci do jejího lehce podvratného světa. Cologne je vysoce přizpůsobivá vůně, která zahrne tělo svého nositele svěžím potěšením. Může být vším, čím si budete přát. Vonná kompozice Etat Libre d'Orange Cologne se v hlavě otevírá akordy červeného pomeranče a bergamotu a zelenými notami. V srdci zavoní květy pomerančovníku a jasmín a základ sestává ze smyslného pižma a tónů kůže, které přispívají k sofistikovanosti celé kompozice a dodávají jí zvláštní charakter.

Celkové aroma parfémované vody Cologne v sobě originálně spojuje citrusové a bílé květinové stránky s pižmovými, sladkými, zelenými a koženými aspekty. Etat Libre d’Orange Cologne je vůně doslova pro každého a pro každou příležitost. Smetanově hebká a bezstarostná. Zatímco jiné parfémy značky jsou vysoce dekadentní, nesmírně odvážné až nemravné, s Cologne se zástupci Etat Libre d’Orange rozhodli, jak sami uvádí, být výjimečně zdvořilí a nabídnout svým zákazníkům něco veskrze milého. Etat Libre d’Orange Cologne dosahuje dokonalosti jednoduchostí.

Velmi dobře nositelná, adaptabilní a příjemná vůně parfémované vody Cologne se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svému nositeli vždy snadno dodá jednoduchou výjimečně umírněnou radost a přátelský dotek svěžesti. Získá si především ženy a muže, kteří mají rádi citrusovo-květinové vůně s jemnými doteky smyslnosti. Vyzkoušet by ji měl také každý milovník originálních vůní, který u parfému hledá vysokou míru adaptability.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení. V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu Cologne tak obdržíte v čisté uniformní lahvičce doplněné jednoduchou krabičkou. Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a zamilujte se do vůně, která vám přinese svěží nenáročné potěšení.

Etat Libre d’Orange Cologne – svěží vůně potěšení a bezstarostnosti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelené tóny, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
květ pomerančovníku, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, pižmo
Druh vůně
citrusová, aromatická

O značce Etat Libre d’Orange

Etat Libre d’Orange jsou nekonvenční parfémy, které vás budou šokovat! Tyto kontroverzní vůně plné smyslnosti zaujaly celý svět. Jejich neobvyklé aroma zaujme každého, kdo rád vyhledává originální věci a nebojí se být extravagantní.

Francouzská značka parfémů Etat Libre d’Orange vznikla v roce 2006. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům důvěrně známé vůně z každodenního života, kterými by ovšem nikoho nenapadlo se navonět. Výjimkou tak například není ani aroma parfému připomínající lidské sekrety.

Na vzniku parfémů Etat Libre d’Orange se také podílela již řada slavných osobností a návrhářů. Vyzkoušejte originální parfémy Etat Libre d’Orange a obohaťte tak svůj styl něčím naprosto originálním!

Recenze Etat Libre d’Orange Cologne