Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Charogneparfémovaná voda unisex

Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Charogne parfémovaná voda unisex 100 ml
Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Charogne parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: ELD0265 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Veškeré niche parfémy nakoupíte po zadání kódu czniche15 v košíku o 15 % levněji.
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Charogne
Složení

Charogne je kožená květinová vůně pro muže a ženy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Etat Libre d'Orange, která si se svým mottem „Parfém je mrtev, ať žije parfém!“ rychle vybudovala vynikající pověst pro své odvážné a neobvyklé kompozice s kontroverzními jmény i vizuálním pojetím. Všechny vůně Etat Libre d'Orange vznikají osvobozené od tradičních omezení parfumérského průmyslu, za naprosté kreativní svobody tvůrců. Také parfémovaná voda Charogne se tak zrodila ze svobodné hry s osobními fantaziemi jako naprosto originální a provokativní vůně a je návratem k ideálu parfému – k jeho živočišné energii, smyslné síle a základnímu vyjádření těla a jeho touhy.

Parfémovanou vodu Etat Libre d'Orange Charogne, vůni svodu par excellence, vytvořila renomovaná návrhářka vůní Shyamala Maisondieu. Inspiraci ke vzniku popisují zástupci značky následujícím způsobem: „Její pleť je něžně hebká, téměř průsvitná, jako zářící lilie. Zanechávajíc flirtování a rezervovanosti, odhaluje se krása taková, jaká skutečně je, ve svém skvostném přirozeném stavu. Je to osudová přitažlivost a jejich objetí bude mít chuť věčnosti…“ Etat Libre d'Orange Charogne nabízí neobyčejnou a nesmírně inovativní vůni plnou provokativní smyslnosti.

Bohatá a nápaditá vonná kompozice Etat Libre d’Orange Charogne sestává z akordů kůže, zázvoru, lilie, růžového pepře, vanilky, jasmínu, kadidla, ylang-ylang, bergamotu, kardamomu, vonokvětky (osmanthus), sturače (styrax), labdana, semínek aromatické květiny ambrette (známé také jako Musk Mallow) a pižma.  Celkové aroma parfémované vody Charogne originálně spojuje bílou květinou stránku s vanilkovými, balzámovými, koženými a výraznými smyslnými aspekty. Ve vývoji vůně se setkáváme s ohnivou žhavostí, jemnou svůdností, pikantností i opojností.

Další z naprosto unikátních a nezaměnitelných vonných děl značky Etat Libre d’Orange, parfémovaná voda Charogne, se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svého nositele vždy zahalí do osudově atraktivního aroma a dodá mu inspiraci ke svobodnému odhalení jeho smyslné stránky. Získá si především ženy a muže, kteří mají rádi velmi originální vůně spojující bílé květinové a balzámové stránky s výraznými akordy kůže a vanilky. Vyzkoušet by ji měl také každý milovník skutečně unikátních a odvážných vůní, který u parfému hledá osvobozující inspiraci a až afrodiziakální svůdnost.

Všechny parfémy Etat Libre d’Orange jsou originální nejen vůněmi, ale také přístupem k balení. V úsilí klást důraz na vůně značka odmítá používat ostentativní flakony a krabičky a dává přednost jednoduchosti a eleganci. I parfémovanou vodu Charogne tak obdržíte v čisté uniformní lahvičce doplněné jednoduchou krabičkou. Vyzkoušejte parfém od naprosto originální až kontroverzní značky a probuďte svou smyslnost s vůní, která je dokonalým olfaktorickým ztvárněním svádění.

Etat Libre d’Orange Charogne – vůně osudové přitažlivosti.

Složení

Složení
kardamom, kůže, lilie, ylang-ylang, kadidlo, pižmo, vanilka, vonokvětka, jasmín, bergamot, sturač, labdanum, ambrette, zázvor, růžový pepř
Druh vůně
kožená

O značce Etat Libre d’Orange

Etat Libre d’Orange jsou nekonvenční parfémy, které vás budou šokovat! Tyto kontroverzní vůně plné smyslnosti zaujaly celý svět. Jejich neobvyklé aroma zaujme každého, kdo rád vyhledává originální věci a nebojí se být extravagantní.

Francouzská značka parfémů Etat Libre d’Orange vznikla v roce 2006. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům důvěrně známé vůně z každodenního života, kterými by ovšem nikoho nenapadlo se navonět. Výjimkou tak například není ani aroma parfému připomínající lidské sekrety.

Na vzniku parfémů Etat Libre d’Orange se také podílela již řada slavných osobností a návrhářů. Vyzkoušejte originální parfémy Etat Libre d’Orange a obohaťte tak svůj styl něčím naprosto originálním!

Recenze Etat Libre d’Orange Etat Libre d'Orange Charogne