Estée Lauder Sumptuous Infiniteřasenka pro prodloužení a zahuštění řas

7×
Estée Lauder Sumptuous Infinite řasenka pro prodloužení a zahuštění řas
Estée Lauder Sumptuous Infinite řasenka pro prodloužení a zahuštění řas
odstín 01 Black 6 ml

Kód: EST0985 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Estée Lauder Sumptuous Infinite
Vlastnosti

Výrazné řasy jsou důležitým prvkem každého líčení. Řasenka pro prodloužení a zahuštění řas Estée Lauder Sumptuous Infinite se postará doslova o nekonečnou délku řas.

 

Inovativní prodlužující vlákna perfektně tvarují a napínají řasy od kořínků až ke konečkům. Jak řasenka zasychá, vlákna se spojují s řasami a vytváří oslnivou délku. Speciálně tvarovaný kartáček svými krátkými štětinami dodáva řasám objem, zatímco pevné delší štětiny řasy pročesávají a tvarují.

Vlastnosti:

prodlužuje řasy do nekonečné délky

má dlouhodobou výdrž – až 10 hodin

speciální kartáček tvaruje řasy 

dodává řasám objem

neslepuje řasy

Jak aplikovat:
Řasenku nanášejte jemnými tahy od kořínků ke konečkům řas.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem

O značce Estée Lauder

„Každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.“ Stačí mít po ruce tu správnou kosmetiku. Značka Estée Lauder poskytne vaší pleti to nejlepší, abyste se i vy mohli cítit dobře. Představuje synonymum kvality, elegance a luxusu.

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka Estée už v mládí umíchala svůj první pleťový krém a v roce 1946 začala nabízet vlastní Estée Lauder produkty. Navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku a vše zákaznicím osobně prezentovala. Díky své vášni, obětavosti, vytrvalosti i novém marketingovém přístupu uspěla. A přípravky péče o pleť Estée Lauder získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát.

Recenze Estée Lauder Sumptuous Infinite