Estée Lauder Brushes

štětec na oční stíny

Estée Lauder Brushes štětec na oční stíny
Estée Lauder Brushes štětec na oční stíny
549

Kód: EST2473 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Estée Lauder Brushes
| 549

Popis produktu Estée Lauder Brushes

Popis:
Kosmetický štětec na oční stíny Estée Lauder Brushes s unikátními štětinami vám umožní nanést oční stíny přesně tak, jak potřebujete. Díky jemným a speciálně tvarovaným štětinkám je aplikace velmi příjemná a nedochází k nežádoucímu prášení stínů. Dopřejte si dokonalé líčení s kosmetickými štětci Estée Lauder Brushes!

Vlastnosti:

  • usnadňuje precizní nanášení stínů
  • předchází nežádoucímu prášení stínů

Materiál:

  • syntetická vlákna

Jak používat:
Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy.

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.